YUFKA Dürüm lezzeti yoğun ilgi görüyor…

1

YUFKA Dürüm lezzeti, Nişantaşı’ndan sonra Batı Ataşehir Şubesi’nde de yoğun ilgi görüyor. Nişantaşı’nın gözde mekânlarından meşhur YUFKA Dürüm, Anadolu Yakası’nda Ağaoğlu Andromeda Residence’da, sağlıklı ve nefis bir ziyafet için sizleri bekliyor.

Alışılan fastfood yemeklerin aksine, ev yemeği sağlığında ve hafifliğinde pişirilmiş, damakların coşkuyla kucakladığı  YUFKA Dürüm; etli, tavuklu, mantarlı, dönerli çeşitlerinin yanı sıra, light ve vejetaryen seçenekler de sunuyor. Oldukça şık mekânının yanı sıra, ev ve iş yerlerine de hızlı servisi ile kalitesini ve lezzetini taşıyor.

Yufka menüde standart dürümlerin yanı sıra sebzeli döner, ev mantısı, yufkaburger gibi alternatif lezzetler de var. Yufka dürümlerin lezzeti ve kalitesi, hijyeni gözlerinizin önünde hazırlanırken; ortaya çıkan renk cümbüşünden bile belli oluyor. Parmaklarınızı yemeye başlamadan önce, tezgâha yanaşıp bu hazırlanma seremonisini mutlaka seyredin!

Lezzet tutkunlarının uğrak noktası YUFKA Dürüm, Anadolu Yakası’ndaki yeni mekânında, haftanın her günü 09.00-24.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

3

2

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ayrılıkçeşme

Ayrılıkçeşme’de üçüncü dalga yaşam alanı

Üçüncü dalga akımının sadece kahve akımı değil, bir yaşam biçimi olduğunun yapılan araştırma geliştirme çalışmaları ile de desteklenmesiyle ...