Kadıköy Lisesi Geleneksel Voleybol Turnuvası başladı…

1

İstanbul Kadıköy Lisesi’nde, Spor Kulübü Kış Etkinlikleri kapsamında “Geleneksel Sınıflar Arası Voleybol Turnuvası” başladı. Okulun spor salonunda yapılacak karşılaşmalarda, 16 takım mücadele edecek.

İstanbul Kadıköy Lisesi erkek voleybol takımı oyuncularından Harun Babacan, “Bu turnuva, spor karşılaşmalarının ötesinde ayrı bir anlam ve önem taşıyor. Değişik sınıflardaki öğrenci arkadaşlarımızla ortak bir etkinlikte yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca, yoğun okul ve dershane temposu içerisinde bizim kendimize gelmemizi ve rahatlamamızı sağlıyor. Yeteneklerimiz ortaya çıkıyor” diyerek turnuvanın asıl amacını vurgularken; Beden Eğitimi Öğretmeni Elif Arifağaoğlu, turnuvanın İstanbul Kadıköy Lisesi’nde gelenekselleştiğini ve büyük ilgi gördüğünü belirtti.

Okul yöneticilerinin, Aile Birliği’nin ve öğretmenlerin de desteklediği turnuva, yaklaşık bir ay sürecek ve dereceye giren takımlara ödülleri dağıtılacak.

2

(Fotoğraflar: Harun Babacan)

 

Hakkında Nusret Karaca

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Plak Günleri

Kadıköy’de Plak Günleri

Kadıköy Belediyesi’nin üçüncü kez düzenlediği Kadıköy Plak Günleri’nde plaklar, bu yıl Türk müziğinin en önemli seslerinden biri olan ...