MAKSEV’de onlarca çalışan “tahliye mağduru”…

Anadolu Yakası’nın ünlü sosyal kulüplerinden MAKSEV, Marmara Üniversitesi’nin ek bina yapma kararı almasının ardından emniyet güçleri kontrolünde tahliye ediliyor.

İşletmede birçok rezervasyonun bulunduğu en yoğun dönemde yaşanan sıcak gelişme, onlarca çalışan ve ailelerinin mağduriyetine neden oldu. MAKSEV Tesisleri’ne tanınan iki yıllık sürenin dolmasının ardından onlarca polis memuru eşliğinde başlayan tahliye, tepkileri de beraberinde getirdi.

ZARAR BÜYÜK…

MAKSEV Tesisleri’nin sadece Eylül ayı için 30 düğün rezervasyonunun bulunduğu, bununla birlikte diğer etkinlik ve rutin programlarla birlikte zararın milyon TL’lere ulaştığının altı çiziliyor.

SEZON SONU BEKLENMELİYDİ…

MAKSEV tutkunları ve Anadolu Yakası’nda bazı işletmeler, tahliyenin sezonun en hareketli döneminde yapılmasının hata olduğuna, onlarca çalışan ile birlikte ailelerinin de düşünülmesi gerektiğine, tahliye olacaksa da bunun esneklik sağlanarak sezon sonuna bırakılabileceğine dikkat çekti.

(Görseller: Maltepe Ekspress)

Bir yorum

  1. Cok uzulduk” senelerce kurulus amacina aykiri olarak, ne guzel peskes cekiliyordu…A.V

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepeliler güne sabah sporu ile başlıyor

Maltepeliler güne sabah sporu ile başlıyor

Maltepeliler sabah sporu için parklarda buluşuyor ve “sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” diyerek, ilçe belediyesinin “Güne Sporla Başla” ...