Küpeliağaç

Üsküdar Nevmekan’da Küpeliağaç Sergisi Açıldı

Üsküdar Belediyesi, sulu boya sanatçısı Hatice Kübra Kahraman’ın Küpeliağaç isimli sergisini Nevmekân Sahil’de sanatseverlerle buluşturuyor.

15 Nisan akşamı açılışı yapılan “Küpeliağaç” isimli sergi, 1 Mayıs tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

Açılış programına Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Ebru sanatçısı Hikmet Barutçugil, Ressam Erol Deneç ve birçok sanatsever katılım sağladı.

Başkan Türkmen yaptığı konuşmasında, “Oldukça genç ve başarılı bir hanımefendi ile böyle bir sergide buluşmuş oluyoruz. Kendisini tebrik ediyorum, ilk sergisini Nevmekan Sahil’de gerçekleştiriyor. Hatice Kübra Hanımefendi için de bizler için de çok güzel bir anıdır. Üsküdar’a bu tür eserler, hizmetler çok yakışıyor. Üsküdar bir kültür şehridir, İstanbul’un kültür yakasıdır. Bizler Üsküdar Belediyesi olarak tarihe, sanata, sanatçıya her zaman destek olmak için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz. ”diye konuştu.

Küpeliağaç
“SULU BOYA BENİM AŞKIM”…

Sergi sanatçısı Hatice Kübra Kahraman’da yaptığı konuşmasında, “Üsküdar Belediyesi’ne bizlere vermiş oldukları destek ve böyle bir mekânı bizlere sundukları için çok teşekkür ederim. Sulu Boya benim için büyük bir aşk diyebilirim. Umarım sizler de burada sergiyi gezerken benim bu aşkımı, heyecanımı hissedebilirsiniz. ” dedi.

Küpeliağaç

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kapının Ardındaki Ben - Güneş Altunkaş

Kapının Ardındaki Ben emin adımlarla ilerliyor

Güneş Altunkaş’ın ilk kitabı Kapının Ardındaki Ben okuyucudan gördüğü büyük ilgi ile yoluna devam ediyor. Kitabın devamı niteliğindeki ...