Mahallede Şenlik Var

Ümraniye’de mahallede şenlik var

Ümraniye Belediyesi bu yaz eğlenceyi çocukların ayağına götürecek. Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında Mahallede Şenlik Var yarından itibaren başlıyor.

Çocuklara ücretsiz lunapark keyfi yaşatıp, sahne gösterileriyle de 7’den 70’e mahalleliyi aynı ortamda buluşturacak olan Ümraniye Belediyesi “Mahallede Şenlik Var” Panayırı, 23 Temmuz Salı günü başladı. 23 Temmuz’dan itibaren her gün bir mahallede organize edilecek olan Mahallede Şenlik Var Panayırı eğlenceyi vatandaşların ayağına götürüyor. Bu yıl ilki organize edilecek olan Panayır, tüm vatandaşlara bol bol eğlence vaat ediyor.

Mahallede Şenlik Var
ÇOCUKLARIN EN GÜZEL EĞLENCESİ

Tatilin vazgeçilmezleri haline gelecek olan “Mahallede Şenlik Var” panayırlarında birbirinden renkli ve eğlenceli oyun grupları minik ziyaretçilerini ağırlayacak. Her gün bir mahallede saat 18.00’de kapılarını açacak şenlikler; interaktif çocuk oyunları, sahne şovları, tiyatro gösterileri, şişme oyun parkurları, birbirinden eğlenceli atölye grupları ile oluşan pek çok lunapark oyuncağının da yer alacağı şenlikler heyecanlı bir atmosfer ile konuklarını ağırlayacak.

Ümraniyelilerin ücretsiz yararlanacağı “Mahallede Şenlik Var” panayırları misafirlerini bekliyor.

Mahallede Şenlik Var

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Adalar Kültür Derneği Film Gösterimleri

Adalar Kültür Derneği’nde söyleşili Türk filmleri gösterimleri

Adalar Kültür Derneği’nin bahçesinde yıllardır devam eden film gösterimlerinin Türk filmi seçkisi ilk kez bu yıl 13 Ağustos’ta ...