Ümraniye Polisi’nden çocuklara 23 Nisan hediyesi…

1

Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü, Polis Haftası ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nı bir arada kutladı. Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği organizasyonluğunda, Tepeüstü Meydan AVM önünde haftasonuna damga vuran bir etkinlik daha gerçekleştirildi.

Etkinlik kapsamında; Midilli Atları, Polis Köpekleri, Yunus Polisleri, Alo Kanka ve Palyaçolar, birbirinden ilgi çekici gösteriler yaptılar. Havanın güneşli ve haftasonu olması nedeniyle, Ümraniye halkı etkinliğe yoğun ilgi gösterdi.

Polis köpeklerinin yaptığı gösteriler, en çok alkış alan gösteri oldu. Gösteriler sonrasında çocuklar atlara binmek için uzun kuyruklar oluşturdular. Yunus Polis motorlarına da binme imkânı bulan çocuklar, bol bol resim çektirdiler.

Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, kurduğu stantta çocuklara kek ve meyve suyu ikram ederken; palyaçolar da balon vererek çocukların eğlenceli bir haftasonu geçirmesini sağladılar. Etkinliğe katılan aileler, Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Adem Öztürk’e teşekkür ederek Polis Haftası’nı kutladılar.

2

3

4

Bir yorum

  1. cok ama cok guzel ellerınıze saglık

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Geleceği düşünün, geri dönüştürün!

Ümraniye Belediyesi, 2009 yılından bu yana sürdürdüğü geri dönüşüm çalışmalarına hız kazandırarak devam ediyor. Belediye; ilçedeki konut, işyeri ...