Ümraniye Belediyesi’nden bir kalıcı eser daha

Ümraniye Belediyesi, ilçeye kazandırdığı 400’ün üzerindeki kalıcı eserine bir yenisini daha ekleyerek, Altınşehir Mahallesi Muhtarlık Hizmet Binası ve Bilgi Evi’ni vatandaşların hizmetine sundu.

Açılış törenine Başkan Hasan Can ve eşi Saliha Can’ın yanı sıra AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye İlçe Müftüsü İlyas Yılmaztürk, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta, muhtarlar, STK temsilcileri, belediye birim müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

TOPLAM ALANI 350 METREKARE…

Ümraniye Belediyesi Mehteran Takımı’nın gösterisiyle başlayan program kapsamında açılışı gerçekleştirilen Altınşehir Mahallesi Muhtarlık Hizmet Binası ve Bilgi Evi’nin toplam inşaat alanı 350 metrekare. 91 metrekare bodrum kat, 91 metrekare zemin kat, 132 metrekare 1. kat ve 36 metrekare çatı katından oluşan binada ayrıca; iki derslik, depo, elektrik odası, mekanik oda, engelli wc, normal wc, muhtarlık odası, bekleme salonu, mutfak ve mescit bulunuyor.

14 YILDA 400 KALICI ESER…

Programın açılış konuşmasını yapan Altınşehir Mahalle Muhtarı Dursun Ali Yıldız; “14 yılda 400’ü aşkın kalıcı eseri ilçemize kazandırdığı, Altınşehir Mahallesi’ne yaptırılan Muhtarlık ve Bilgi Evi binası için Belediye Başkanımız Hasan Can’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Ümraniye Belediyesi

TEK MİLLET, TEK VATAN, TEK DEVLET…

Millet, bayrak, vatan ve devlet uğruna canlarını feda eden şehitlerimize rahmet dileyerek konuşmasına başlayan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ise şunları ifade etti: “Önemli olan arkamızdan bizlere dua eden insanlar bırakmak. Neslimizi tek millet, tek vatan ve tek devlet ilkesiyle yetiştirmeye çalışıyoruz. Her 12 günde bir eser yapmışız. Sadece eserler değil, fakir ve fukarayı da gözeten bir anlayışla bugünlere kadar geldik.”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepe’de gürültüye son

Maltepe’de gürültüye son

Maltepe Belediyesi, ilçede eğlence mekânlarından kaynaklı gürültüye son verilmesi için düğmeye bastı. Bu kapsamda ilçedeki eğlence mekânlarının işletmecileriyle ...