Tuzla Belediyesi’nden Bilgi Evleri pikniği

Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri, Akfırat mesire alanında yıl sonu pikniği düzenledi. Pikniğe katılan kursiyerler ve anneleri, yarışmalarda doyasıya eğlendi.

YARIŞMALARI KAZANANLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri kursiyerleri sandalye kapmaca, evet-hayır ve şarkı yarışmalarında heyecan yaşadı, şişme oyun grupları, tırmanma, trambolin, palyaço, uçurtma, tahta bacak, animasyon, yüz boyama, halay ve horon gibi aktivitelerle eğlendi. Yarışmalarda dereceye giren çocuklara çeşitli hediyeler verildi ve pikniğe katılan çocuklara uçurtma, şapka, satranç takımı ve akıl zekâ oyunları dağıtıldı. Yarışmalarda birinci olan çocuklara hediyeler Tuzla Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güven Ada tarafından verildi. Tuzla Belediyesi bilgi evleri pikniğinde yetişkinler de sandalye kapmaca yarışmasına katılarak çocukluklarına döndüler ve doyasıya eğlendiler. Piknikte Tuzla Belediyesi tarafından misafirlere kahvaltı, öğle yemeği, pamuk şeker, dondurma ve çay ikram edildi.
Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri kursiyer velileri, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti.

Tuzla Belediyesi'nden Bilgi Evleri pikniği

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Pendik-Yalova

Pendik-Yalova Hattında Dev Ramazan Fırsatı

İDO, 1 Mayıs- 30 Mayıs 2019 tarihlerinde geçerli olmak üzere Pendik- Yalova Hattı’nda misafirlerinin yüzünü güldürecek Dev Ramazan ...