Türkiye’nin geleceği Şile’de tartışılıyor…

Global İşletme Araştırmaları Kongresi (GİAK-2015), iş dünyasının önde gelen isimleri ile akademisyenleri 4-5 Haziran tarihlerinde Şile Oditoryumu’nda buluşturuyor. Kongrenin ilk gününde yapılacak olan panellerde, iş insanlarının Türkiye’deki gelişmelere bakışı ve kişisel değerlendirmeleri tartışılacak.

Işık Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen “Global İşletme Araştırmaları ‪Kongresi”, iş dünyasının önde gelen isimleri ile akademik dünyayı bir araya getirmeyi amaçlıyor. Kongrenin ilk gününde yapılacak olan panellerde, iş insanlarının Türkiye’deki gelişmelere bakışı ve kişisel değerlendirmeleri tartışılacak.

KONGRE, YÖNETİM BİLİMLERİ KONULARININ TAMAMINI KAPSIYOR…

Kongrede;işletme, ‪yönetim, ‪organizasyon, ‪muhasebe, ‪denetim, ‪finansman, ‪pazarlama, ‪stratejik yönetim, ‪insan kaynakları, ‎sağlık yönetimi, yönetim bilişim sistemleri gibi alt alanlarda yapılmış tüm ‪teorik ve ‪ampirik çalışmalar değerlendirmeye alınacaktır.

İŞ İNSANLARI TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİ TARTIŞIYOR…

Açış konuşmalarının ardından, saat 10.00’da Denizbank Finansal Hizmetler Grubu Başkanı Hakan ATEŞ, Türkiye hakkında değerlendirmelerini ve geleceğe bakışını anlatan bir konuşma yapacak.

Saat 11.00’de başlayacak olan panele;

GT Trust Finansal Yönetim Firması Yönetici Ortağı Pınar ECZACIBAŞI,

Bayazıt Finansal Hizmetler Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun BAYAZIT,

Troy Holding İcra Kurulu Başkanı Dr. Mustafa TURHAN,

Coface Sigorta Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Belkıs ALPERGUN,

Ernst&Young Dentim Şirketi Ortağı Feridun GÜNGÖR katılacak ve “İş İnsanları Gözüyle Türkiye’nin Dünyadaki yeri” hakkında değerlendirmelerde bulunacak.

Saat 14.00’te başlayacak olan panele;

Saat&Saat Perakende Koordinatörü Ahmet ELER,

Tefal Türkiye Perakende Direktörü Tuncer GÜLSANAR,

ECE İş Geliştirme Müdürü Onur İLHAN,

Zomato Türkiye Pazarlama Müdürü Haldun ÖZ katılacak ve “Global Markalaşma” konusunda değerlendirmelerde bulunacak.

Saat 16.30’da başlayacak olan panele;

markado.com pazarlama müdürü Saygın KARABAY,

armut.com kurucusu Başak TAŞPINAR DEĞİM,

bitaksi.com kurucusu Turancan SALUR,

rafinera.com Kurucusu Didem ALTINBAŞAK TULGAN katılacak ve “Girişimcilikte Son Trend: e-Ticaret ve Akıllı Uygulamalar” konusunda konuşacaklar.

Kongrenin ikinci gününde ise (5 Haziran Cuma), yönetim bilimlerinin tüm alt alanlarını kapsayan konularda (pazarlama, stratejik yönetim, finans, muhasebe, sağlık yönetimi) akademik bildiri sunumları yapılacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Uzunkum Plajı

Şile’de Yeniden Mavi Bayrak Heyecanı

Şile Belediyesi’nin yoğun uğraşları neticesinde, İstanbul’un ilk ve tek ’Mavi Bayraklı plajı Şile Uzunkum Plajı’nda… Çevre güvenliği, temizlik, ...