Tenis turnuvasında final heyecanı

Çekmeköy Belediyesi Kent Konseyi Başkanlığı’nın Türkiye Tenis Federasyonu işbirliğiyle düzenlediği, işyeri Çekmeköy ilçesinde olanlar ve Çekmeköy’de ikamet edenlerin katılabileceği “Spor Kenti Çekmeköy” temalı tenis turnuvası kapsamında düzenlenen tenis maçları tamamlandı.

Turnuvada müsabakalar, cumartesi ve pazar günleri Çekmeköy Özgecan Parkı GD Tenis Akademi Tesisleri’nde; Yeni Başlayan Bayan 18 Yaş üstü, Yeni Başlayan Erkek 18 Yaş üstü, Tekler Kategorisi Bayan 30+, 45+, Tekler Kategorisi Erkek 35+, 50+, Çift Bayanlar, Çift Erkekler ve Takım Müsabaka kategorilerinde yapıldı.

HEYECANLI VE BİR O KADAR DA REKABET İÇİNDE…

Turnuvaya katılan ilçe sakinleri, bu turnuvayla kendi sınırlarını ölçme fırsatı bulduğu gibi, keyifle geçirdikleri zamanla birlikte komşuluk ilişkileri çerçevesinde birbirleriyle tanışma fırsatı da buldu. Heyecanlı ve bir o kadar da keyifli ve rekabet içinde geçen tenis turnuvası sonunda katılımcıların tamamına turnuvaya katılım madalyası, her kategorinin 1.’si ve 2.’si için ise birincilik ve ikincilik kupaları verildi. Ayrıca takımlar kategorisinde turnuva birincisi ve ikincisi olan takım oyuncuları için, Antalya Kaya Belek Hotel’de konaklama hediye edildi.

tenis turnuvası

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ümraniye Spor Oyunları

Ümraniye Spor Oyunları Ödül Töreni Yapıldı

Ümraniye Belediyesi 11. Geleneksel Ümraniye Spor Oyunları kapanış töreni, Hekimbaşı Spor Tesisleri’nde Dünya Etnospor Konfederasyon Başkanı Bilal Erdoğan ...