Deluxia Park

Teknik Yapı, Deluxia Park Kartal’ı satışa çıkardı

Teknik Yapı, Anadolu Yakası’nın yeni yıldızı olmaya aday projesi Deluxia Park Kartal’ı satışa sundu. Yüksek pirim şansı olan proje için geçtiğimiz akşam Çırağan Sarayı’nda düzenlenen lansmanda açıklamalarda bulunan Nazmi Durbakayım, şunları ifade etti:

“1985 yılında Maltepe’de Marmara Sitesi’ni inşa ettik. 2007 yılında başladığımız dönüşüm serisinde ise, Maltepe ve Kartal bölgesinde Uplife Park, Uprise Elite, Up Twins Deluxia, Upcity Flats, Upcity Residence, Evora Park, Deluxia Dragos gibi bugün her biri marka olan ve önemli primler yapan projeleri inşa ettik.  Tuzla’da inşa ettiğimiz 1 milyon 250 bin metrekare büyüklüğündeki Evora İstanbul projesi ise, bugün yaklaşık 25 bin kişinin yaşadığı bir yaşam merkezi oldu.

Deluxia Park

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım…

DELUXIA PARK RESIDENCE, DELUXIA PARK BUSINESS…

Bugün, bölgeyi 30 yıl önce keşfetmiş olmamızın avantajlarını ve bölgenin değerlerini tekrar gözden geçirdiğimizde, attığımız adımların ne kadar doğru olduğunu görebiliyoruz. İşte tekrar buradayız. Teknik Yapı olarak bölgeye, Süleyman Şah tarafından sınır olarak kabul edilen Dragos Çayı’nın Kartal tarafında bulunan ve şu an sunumunu yaptığımız Deluxia Park Residence, Maltepe tarafında ise Deluxia Park Business projeleriyle dönüyoruz.”

339 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA…

Deluxia Park’ın Kartal’daki etabı Deluxia Park Residence projesinin, yüzde 5 lansman ve yüzde 10 peşin ödeme indirimi dikkate alındığında 339 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu görülüyor. Teknik Yapı imzalı Deluxia Park Residence, 35 katlı 1 rezidans ve 6’şar katlı 2 ofis olmak üzere toplam 3 bloktan oluşuyor. 35 katlı rezidans kulesi, 1+1’den 3+1’e kadar toplam 364 home-ofis özellikli lüks rezidans daireden oluşuyor. Proje; açık-kapalı otopark, açık havuz, Türk hamamı, sauna, buhar odası ve fitness salonu ile konfor ve lüksü bir arada barındırıyor.

Kartal’da Adalar manzarasını sunan Deluxia Park Residence projesi satışa sunuldu. Kara, hava ve deniz ulaşımının merkezinde yer alan Deluxia Park Residence; mükemmel lokasyonu, Adalar manzarasına sahip daireleri ve yüksek kazanç potansiyeliyle dikkat çekiyor…

YAŞAM VE İŞ MERKEZLİ KARMA PROJE…

Deluxia Park Residence projesinin Anadolu Yakası’nın Maltepe-Kartal sınırında yer aldığını belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, projenin kolay ulaşım ve şehrin önemli noktalarına yakınlığıyla önemli bir avantaja sahip olduğunu söyledi. Teknik Yapı’nın Kartal ve Maltepe’de binlerce konut yaptığını hatırlatan Durbakayım; “Konut ve iş potansiyelini bir arada barındıran Deluxia Park, hem yaşam hem de iş merkezli karma bir yapı olarak projelendirildi” şeklinde konuştu. Umut Durbakayım, rezidans ve ofislerden oluşacak projenin Kartal ve Maltepe etaplarının toplamında yaklaşık 812 bağımsız bölüm yer alacağını sözlerine ekledi.

TOPLAM DEĞERİ 750 MİLYON TL…

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, home-ofis tarzı rezidans dairelerin bulunduğu Deluxia Park Residence projesindeki metrekare fiyatlarının 6 bin 380 liradan başlayacağını ve teslimlerin 36 ayda yapılacağını aktardı. Projenin toplam değerinin 750 milyon TL olduğu bilgisini veren Durbakayım, Deluxia Park Residence için bu hafta sonundan itibaren ön talep toplanacağını, projede yer alan ticari ünitelerin de yıl sonuna doğru satışa sunulacağını sözlerine ekledi. Projenin ikinci ayağını oluşturan Deluxia Park Business projesinin ise yılın üçüncü çeyreğinde satışa çıkacağı bilgisini paylaşan Umut Durbakayım; “Residence projesinin hemen karşısında hayata geçecek olan Business projesi, 35 katlı bir kuleden oluşuyor. Tamamı ofislerden oluşan projede 414 bağımsız bölüm yer alıyor. Business projesi, 18. katta yer alan geniş ve şık restoranı, 19. kattaki fitness merkezi ve sauna ile yoğun iş hayatının tüm stresini atabileceğiniz şekilde tasarlandı” açıklamasında bulundu.

4’LÜ ÖDEME PLANI VE LANSMANA ÖZEL YÜZDE 5+10 İNDİRİM…

Metrekare büyüklükleri brüt 50,74-122,30 m² arasında değişen rezidans daireler, 399 bin liradan başlayan liste fiyatlarıyla satışa sunulacak. Lansmana özel yüzde 5 indirimin yanı sıra peşin veya kredili alımlarda (baz oranlar) + yüzde 10 indirim uygulanacak. Yüzde 5 peşinat ile daire almak isteyenlere, liste fiyatı üzerinden lansmana özel yüzde 5 indirim uygulanacak. Bu seçenekte, 1’er yıl ara ile her biri daire bedelinin yüzde 10’u oranında 2 ara ödeme, yüzde 75’lik kısım için 24 aya kadar sıfır faiz, 120 aya kadar ise kampanyalı faiz oranları (yüzde 0,24-0,73) ile kredi kullandırılabilecek. Yüzde 10 peşinat ile 120 ay vade seçeneğiyle daire almak isteyenlere ise liste fiyatından yüzde 5 indirim yapılacak. Toplamda 36 aya varan ve her biri daire fiyatının yüzde 5’i oranında 3 ara ödeme olacak. Yüzde 75’i banka kredisine açık ödemelerde, 24 aya kadar sıfır faiz avantajı da sunulacak. Dördüncü seçenekte ise peşinat oranı yüzde 40 olacak. 60 ay sıfır faiz kapsamına giren bu seçenekte, sadece sözleşme tarihini takip eden 12. ayda daire fiyatının yüzde 10 miktarında ara ödeme istenecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kartal Gönül Çarşısı

Kartal’da Gönül Çarşısı gönüllere dokunuyor

Gönül Çarşısı ihtiyaç sahibi vatandaşların ücretsiz olarak; kıyafetten beyaz eşyaya, mobilyadan oyuncağa kadar birçok ihtiyacını karşılayabiliyor. Kartal Belediyesi ...