Tebessüm Kahvesi’ne yılın projesi ödülü

İstanbul Üniversitesi 1453 Ödülleri’nde yılın projesi seçilen Üsküdar  ‘Tebessüm Kahvesi’ ödülünü İstanbul Üniversitesi Cemil Bilsel salonunda aldı.

İstanbul Üniversitesi Rektörü Mahmut Ak’ın açılış konuşmasıyla başlayan program 1453 Öğrenci Kulübü’nün internet üzerinden halk oylamasına sunduğu projelerde seçilen kişi ve kurumlar tek tek sahneye davet edilerek ödülleri verildi. Tebessüm Kahvesi izleyicilerin yoğun alkışı altında sahneye çıkarken Üsküdar Belediyesi adına ödülü teslim alan ve kendisi de bir İstanbul Üniversitesi mezunu olan üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Zekeriya Şanlıer kısa bir teşekkür konuşması yaptı. Sahnedeki sempatik tavırlarıyla dikkat çeken ekip izleyicilerin ayakta alkışlarıyla yerine geçti. Sinevizyon gösterimi ile devam eden program Rektör Mahmut Ak’ın özel davetiyle ‘Tebessüm Kahvesi’ ekibinin tekrar sahneye çıkması ve toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Tebessüm Kahvesi'ne yılın projesi ödülü

Hakkında Pınar Baltacı

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

kulak enfeksiyonu

Serinlemek isterken kulak enfeksiyonuna yakalanmayın!

Sıcak yaz günlerinde serinlemek için girilen havuz ve deniz suyu, gerekli önlem alınmazsa kulak sağlığını etkileyebiliyor. Kulağın sürekli ...