Suadiye Eftalya’da renkli konuklar…

İstanbul’un en iyi balık mekanları arasında yer alan Eftalya’nın Suadiye şubesi, haftanın her günü renkli konuklarını ağırlamayı sürdürüyor.

Ünlü isimlerden gençlere, sanayicilerimizden üniversite öğrencilerine kadar geniş bir kitleye hitap eden mekan, lezzetleri kadar servis anlayışında da iddialı olduğunu gösteriyor.

Kadir Toprakkaya, Hüsnü Babalık, İrem Babalık, Kazım Polat, Aysel İpar Polat ve Canan Toprakkaya…

AYSEL İPAR NİHAYET…

Kadıköy Life Dostlar Meclisi üyelerinden Aysel İpar Polat ve eşi Kazım Bey’i, Suadiye Eftalya’da konuk ettik. Yakın akrabalarının yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle uzun zamandır davetimize icabet edemeyen ikili, “Bu buluşma bizler için de bir soluk oldu” dedi.

Göktuğ Tutaş, Ömercan Albayrak, Galip Servet Aslan, Okay Tuncay, Elif Yavaş, Mustafa Yoğurtçu, Özlem Silan Coşkun, Arman Dalay, Bihter Yavuz, Eray ESendir, Eyüp Yıldız, Elvan Ergülen ve Süreyya Çorbacıoğlu…

GENETİKÇİLER EFTALYA’DA BULUŞTU…

Yeditepe Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik bölümü öğrencilerinden bir grup, Suadiye Eftalya’da buluşarak yoğun başlayan dersler öncesinde moral topladı.

Ayrıntılar, Kadıköy Life Dergisi Kasım & Aralık 2014 sayısı sayfalarında…

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Gökhan Sezen

Gökhan Sezen ile Bizbize Fasıl geceleri sürüyor

Anadolu Yakası’nda 18 yıldır farklı bir konsept ile fasıl gecelerini sürdüren Bizbize Fasıl, Gökhan Sezen ile başladığı sonbahar ...