SSK Göztepe Hastanesi’nde otopark sıkıntısı…

1

Kadıköylüler arasında SSK Göztepe Hastanesi olarak bilinen Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, yoğun bir biçimde otopark sıkıntısı yaşanıyor. Özellikle ziyaret saatlerinde saç baş yolduran bu sıkıntı öylesine had safhalara ulaşıyor ki, vatandaşları çileden çıkarıyor.

Boş duran yüzlerce araçlık personel otoparkı boş dururken…

Üstelik bu sıkıntının personel için ayrılan ve boş duran yüzlerce araçlık otopark dururken yaşanıyor olması, vatandaşların daha da isyan etmesine neden oluyor. Binlerce ziyaretçi için 100 araçlık, personel için ise 300 araçlık otopark ayrılması ve bunun boş tutulmasının nasıl bir açıklaması olabileceğini merak eden ziyaretçiler, Kadıköy Life’ı arayarak bu sorunun dile getirilmesi talebinde bulunuyorlar.

Bakımsızlıklık her alanda görülüyor…

Öte yandan, hastanenin doktorları ve sağlık hizmetinde görülen yüksek kaliteye rağmen; otoparktan başlayan bakımsızlık ve ilgisizlik, koridorlardan asansörlere kadar bariz bir biçimde görülüyor. Asansöre binebilmek için en az 10-15 dakika beklemek gerekiyor. Koridorlar arasında kapı açılmaları sırasında mağruz kalınan sert rüzgâr ise sağlığı tehdit ediyor.

5

İsminin önüne MEDENİYET geldi…

2005 yılında Sağlık Bakanlığı’na devredilerek ismi “T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi” olarak değişen SSK Göztepe Hastanesi’nin adı, birkaç ay önce alınan karar doğrultusunda “T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi” olarak değişti.

Önemli haberler gelebilir…

Önüne “Medeniyet Üniversitesi” ünvanını alan hastaneden önemli haberlerin de gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Örneğin, medeniyetin gereklerine uygun biçimde yenilemelere gidilebileceğini, hatta ömrünü tamamlamış olan binaların yıkılarak yerine yeni çağdaş binaların ve çağdaş otoparkların yapılabileceğini buradan duyuruyoruz.

3

4

2

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kartal sahilinde temizlik seferberliği

Kartal sahilinde temizlik seferberliği

Kartal Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, ‘Yeşilden Maviye Bu Yaşam Bizim’ sloganıyla Kartal’da sahil temizliği etkinliği düzenledi. ...