Ataşehir

Sanat ve eğlencenin adresi Ataşehir

Ataşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, 7-13 yaş arasındaki çocukların yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleri amacıyla düzenlediği Yaz Yetenek Okulları’nda birçok etkinliğe imza attı.

Ataşehir Deniz Gezmiş Parkı’nda gerçekleştirilen Yaz Yetenek Okulları’nda öğrenim gören çocuklar; drama, koro ve halk oyunları alanlarında performanslarını sergileyerek, ailelerinden büyük alkış aldı. Eski oyunlar halat çekme, çuval yarışı, resim, kilden heykel yapımı, uçurtma, topaç yarışması, yüz boyama, deri bileklik yapımı, yoga, satranç gibi atölyelerin yapıldığı etkinlikte, çocuklar gönüllerince eğlenerek keyifli bir gün geçirdi.

Ataşehir

ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ…

Doyasıya eğlenen çocuklara, patlamış mısır ve pamuk şekeri ikram edildi. Etkinlik boyunca çocukları yalnız bırakmayan Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez ve belediye birim müdürleri, çocukların mutluluğuna ortak oldu. Kayışdağı Lions, İnönü, Mustafa Kemal, Ferhatpaşa, Mevlana Ataevlerinde yapılan eğitimlere katılan Ataşehirli çocuklara; eğlenceli matematik, etkinlik havuzu, drama, oyunlu İngilizce, bilim dünyası, dans, hayal atölyesi, satranç ve aşçılık alanlarında dersler verildi.

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Sıfır Atık

“Sıfır Atık” pazarlara açıldı

Beykoz Belediyesi, Türkiye’de öncülük ettiği “Sıfır Atık” projesine pazar yerlerini de dâhil etti. Bu kapsamda pazar yerlerinden toplanan ...