Palladium usta oyuncu Nebahat Çehre’yi ağırladı…

Anadolu Yakası’nın en çok sevilen alışveriş merkezi Palladium, ziyaretçilerini Nebahat Çehre ile buluşturdu. Son yıllarda gündemden düşmeyen, 72 yaşında olmasına rağmen asla bunu göstermeyen sanatçı büyük ilgi gördü.

Palladium’un Cam Küre Meydanı’nda gerçekleşen buluşmanın bir diğer konuğu ise Oylum Talu idi. Palladium ziyaretçileri tarafından sorulan sorulara açıkyüreklilikle cevap veren Nebahat Çehre’ye en çok estetik konularında sorular soruldu.

“MİMİK ÖNEMLİ, ÇEHREM DEĞİŞMEMELİ…”

Ziyaretçiler arasında Gebze’den, Bakırköy’den, Etiler’den, Beykoz’dan geldiklerini ifade edenler karşısında hayli duygulandığını dile getiren Nebahat Çehre; “Estetik oldum ama mimik çizgilerime dokundurtmadım. Oyunculuk için mimik önemli, çehrem asla değişmemeli” dedi.

“KENDİ SESİMİ KULLANSAM OYUNUMA ON KAT DAHA KATARIM…”

Sanatçıya gelen yoğun sorulardan biri de “Neden kendi sesinizi kullanmıyorsunuz?” yönünde olunca, “Kendi sesimi beğeniyor ve tarzı olduğunu düşünüyorum.  Ancak, Yeşilçam’da setten vakit bulup dublaja gidemiyordum, onun alışkanlığı kaldı. Aslında kendi sesimle oynasam oyunuma on kat daha katarım, ama bu saatten sonra olmaz. Çünkü dublajımı yapan Gülen Karaman’ın sesi benimle çok özdeşleşti” şeklinde cevap verdi.

“GAYRİMENKUL VE KIYAFETE YATIRIM YAPIYORUM…”

Oylum Talu’nun yönlendirmesiyle Nebahat Çehre’ye sorulan sorulardan biri de yatırımlarıyıd. Bu soruya önceleri çok fazla parasızlık çektiğini, Yeşilçam günlerinde gazete kağıtları üzerinde domates, peynir ekmek yediğini anlatarak cevap veren sanatçı, son yıllarda para kazanmaya başladığını, onu da kıyafet ve gayrimenkul yatırımından yana kullanmayı tercih ettiğini söyledi.

Oylum Talu ile birlikte Palladium Alışveriş Merkezi’nin ziyaretçileri karşısına çıkan Nebahat Çehre’ye ilgi oldukça fazlaydı…

Güzelliğiyle her daim konuşulan Nebahat Çehre; “Estetik oldum ama mimik çizgilerime dokundurtmadım. Oyunculuk için mimik önemli, çehrem değişmemeli” dedi…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Cumartesi Konserleri

Cumartesi Konserleri ile İstanbul müziğe doyacak

Cumartesi Konserleri başlıyor. Anadolu Yakası Anatolium Marmara AVM’deki ücretsiz konserler tam 6 ay sürecek. Anatolium Marmara Avm, düzenlediği ...