Mustafa Zengin’den Vali’ye ziyaret…

bas (2)

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa  Zengin, İstanbul’un yeni  valisi  Hüseyin  Avni  Mutlu’yu makamında ziyaret etti. 

İstanbul’un  yeni  valisine Maltepe’nin simgesi Bakireler Tapınağı plaketini veren Belediye Başkanı Zengin, ilçenin tarihi ile ilgili kısa bir bilgi de verdi. İstanbul Valisi Mutlu, konuşmasında Maltepe’ye yabancı olmadığını söyleyerek; “Hayatımın en güzel  yılları Küçükyalı’da geçti. Şimdiki adı Kadir Has Lisesi olan okulun ilk öğrencilerinden biriydim. O dönem, benim hayatımın en keyifli altın yıllarıdır. Süreyyapaşa  Plajı’nın benim için anlamı farklıdır” dedi. 

İstanbul’un çok büyük bir şehir olduğunu, sorunlarının da o ölçüde büyük olduğunu  belirten Vali  Mutlu,  zamansızlıktan dert yandı. Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin de, zamanın görev  sırasındaki  en  önemli sorun olduğunu  belirterek; “Belediye Başkanı olarak önemli bir sorumluluk altına girdik. Bazen 24 saat yetmiyor. Olanaklar elverdiği  ölçüde hizmet edebilmek için azami çaba gösteriyoruz” dedi. 

bas

 

 

 

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepeliler güne sabah sporu ile başlıyor

Maltepeliler güne sabah sporu ile başlıyor

Maltepeliler sabah sporu için parklarda buluşuyor ve “sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” diyerek, ilçe belediyesinin “Güne Sporla Başla” ...