Moda’da kavga sosyal medyada…

Moda sahilinde köpeklerini gezdiren iki kişi arasında meydana gelen kavga, sosyal medya ve bloklara düştü. Özellikle haftasonu Kadıköy ve çevre semtlerden gelip, Moda’nın eşsiz atmosferinde hayvanlarını gezdiren birçok kişi, ilginç kavgayı blok hesaplarına taşıdı.

Bir blog sitesinde kamuoyuna duyurulan tartışmanın içeriği dikkat çekti. Her ikisi de köpeğini gezdiren, veteriner işletmecisi ile bir vatandaş arasındaki kavganın ayrıntıları kamuoyunu düşündürdü.

MAĞDUR OLDUĞUNU İDDİA EDİP, İÇİNİ DÖKTÜ…

Veteriner işletmesi ortağının, önce köpeğini tekmeleyip, ardından kendisini kayalıklara yatırmasıyla boğazına yapıştığını paylaşan vatandaş, olayı gören birçok kişinin de kavgaya müdahale etmediğini iddia etti.

“NASIL SALDIRIYA UĞRANILIR” DEDİ ve ANLATTI…

Pazar gezisinin kavgaya dönüşen sürecini eleştirel yönüyle kamuoyuna aktaran “mağdur” vatandaş, köpeklerin arasındaki duygusal geçişlerin de doğalarının gereği olduğunu; “Şapşal Benno da etraflarında koşturuyor. İşte köpeklerin normalde yaptıklarını yapıyor” cümlesi ile paylaştı.

Olaya içerleyen mağdur, sosyal medya ve bloklar üzerinden hakkını aramaya başladı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kartal sahilinde temizlik seferberliği

Kartal sahilinde temizlik seferberliği

Kartal Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, ‘Yeşilden Maviye Bu Yaşam Bizim’ sloganıyla Kartal’da sahil temizliği etkinliği düzenledi. ...