Metropark projesinde ikinci kazanç kapısı açılıyor

Metropark

Yaşamın başladığı Teknik Yapı Metropark’ta 16 ticari ünite ile home office üniteler, avantajlı lansman fiyatlarıyla satışa çıktı. Daire alanların yüzde 100’ün üzerinde kazanç sağladığı Metropark projesinde ikinci fırsat kapısı aralanıyor. Teknik Yapı Metropark’ta yer alan 16 ticari ünite, ilk satış fiyatı avantajıyla vitrine çıktı.

Toplam 1.412 rezidans daireden oluşan Teknik Yapı Metropark projesindeki ticari ünitelerin de rezidans daireler gibi rekabetçi fiyatlarla satışa sunulduğunu belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım; “Erken davranan müşterilerimizin yüksek kazanç sağlaması için, projedeki dairelerde satışa çıktığımız günkü gibi düşük fiyat politikasını ticari ünitelerde de uygulayacağız” açıklamasını yaptı.

HER BÜTÇE VE FAALİYET ALANINA UYGUN…

Satışa çıkan ve büyüklükleri 41,80 ila 1.919,36 metrekare arasında değişen ticari ünitelerin fiyatlarının 395 bin liradan başladığı bilgisini paylaşan Umut Durbakayım, her bütçe ve her faaliyet alanına uygun mağaza-dükkan olduğunu ifade etti. Durbakayım, ticari ünitelerin yanı sıra home office dairelerin de 2015 fiyatlarıyla satışta olduğunu sözlerine ekledi.

MAĞAZA VEYA MÜSTAKİL TİCARİ ÜNİTELER…

Metropark projesinde satışa çıkan ticari üniteler, iki ayrı grupta yer alıyor. Müstakil ticari üniteler, 6 ayrı bloktan oluşuyor ve 3 katlı bina olarak alıcılarını bekliyor. Rezidans blokun altında ise metrekareleri 41,80-202,12 arasında değişen 9 adet ticari ünite yer alıyor. Birçok ticari ünitede, ön kullanım alanları ve bodrum kat/otopark alanları yer alıyor. Ticari üniteler; ofis binalarından kafelere, bankacılık hizmetlerinden şarküteriye kadar birçok hizmet ve ticaret alanına hizmet verebilecek şekilde aynı çatı altında yer alıyor. Müşterisi hazır, ulaşımı kolay ticari üniteler, yatırımcısına çabuk ve iyi kazanç sağlayacak. 2016 sonuna kadar yaklaşık 4 bin, 2017’de ise 5 bin kişinin yaşayacağı Metropark projesindeki ticari üniteler, hem proje sakinlerine hem de bölgenin geneline hitap edecek.

ULAŞIM VE TİCARETİN MERKEZİNDE…

Ticari ünitelerin yer aldığı Metropark projesi, başta Tem Otoyolu olmak üzere Mahmutbey Gişeler, Atatürk Havaalanı, Basın Ekspres Yolu, Ataköy-İkitelli Metro hattı gibi ana arterlerle çevrili bir bölgede yer alıyor. İSTOÇ, Marmara Sanayi Sitesi, MASKO, Tekstil Kent ve İkitelli Organize Sanayi Sitesi gibi ticaret bölgesindeki proje alışveriş merkezleri, okul ve hastanelere olan yakınlığıyla merkezin merkezinde olmanın avantajını taşıyor.

Teknik Yapi Metropark projesi (2)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepe Yaz Okulu

Maltepe Yaz Okulu’nda çocuklar eğlenerek öğreniyor

Maltepe yaz okulu Maltepeli çocukları ağırlıyor. Maltepe Belediyesi’nin 1 Temmuz-9 Ağustos tarihlerin arasında, 6 haftalık tek kur şeklinde, ...