Maltepe’nin caddeleri güzelleşiyor

Maltepe Belediyesi, ana caddeler üzerinde güzelleştirme çalışmaları başlattı. Faaliyetleri yerinde denetleyen ve bölge esnafını ziyaret eden Belediye Başkanı Ali Kılıç, esnafın taleplerini dinledi.

İlk olarak Zümrütevler Mahallesi’ndeki ana caddeler üzerinde başlatılan çalışmalar kapsamında, 3 bin 600 metrekaresi Tülin Caddesi ve 2 bin 800 metrekaresi Nil Caddesi’nde olmak üzere 6 bin 400 metrekare alanda kaldırım yenileme çalışması yapılacak. Yerinde bizzat denetleme yapan Başkan Kılıç, esnafın taleplerini de dinledi. Ziyaret sırasında Kılıç’a teşekkür eden esnafın, devam eden çalışmalardan oldukça memnun olduğu gözlendi.

ALİ KILIÇ: BU MAHALLE, BU SOKAKLAR HEPİMİZİN…

Mahalle esnafının sorunlarını dinleyen Kılıç; “Göreve geldiğim günden bu yana sizlerin onayı olmayan hiçbir çalışmaya imza atmadım. Bundan sonra da atmayacağım. Bu mahalle, bu sokaklar hepimizin. Bizler çalışmalarımızı sizlerin istekleri ve talepleri doğrultusunda şekillendiriyoruz. Şimdi de yıllardır çalışma bekleyen Tülin Caddesi’nde değişim için çalışmalarımızı başlattık” şeklinde konuştu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepeliler güne sabah sporu ile başlıyor

Maltepeliler güne sabah sporu ile başlıyor

Maltepeliler sabah sporu için parklarda buluşuyor ve “sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” diyerek, ilçe belediyesinin “Güne Sporla Başla” ...