fırsat çadırı

Maltepe’de fırsat çadırına büyük ilgi

Maltepe’deki Organik Halk Pazarı’nda kurulan ve pek çok ünlü markanın buluştuğu “Fırsat Çadırı”, vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Çadırı ziyaret eden Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç; “Dünya çapındaki pek çok ünlü markayı Maltepelilerin ayağına getirdik” dedi.

Maltepe’de yöresel lezzetlerin tanıtıldığı ve pek çok ünlü markanın vatandaşlarla buluştuğu Altayçeşme Mahallesi Organik Halk Pazarı’ndaki fırsat çadırı, ilçe sakinlerinin beğenisiyle karşılanıyor. Dört dönümlük alanda kurulan çadırda dünyaca ünlü marka ürünler, vatandaşlara uygun fiyatlarda yüzde 70 indirimle satılıyor.

fırsat çadırı

REFERANDUM ARİFESİNDE ALIŞVERİŞ KEYFİ…

Altayçeşme Mahalle Muhtarı Arzu Toker ile birlikte fırsat çadırını ziyaret eden ve vatandaşlarla bir araya gelen Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç; “Referandum arifesinde vatandaşlarımıza böyle bir imkan sunduğumuz için mutluyum. Bu fırsat çadırı sayesinde, dünya çapındaki pek çok ünlü markayı ceplerine uygun fiyatlarla Maltepelilerin ayağına getirdik” şeklinde konuştu.

HER BÜTÇEYE UYGUN…

Marka ürünleri uygun fiyata Maltepelilere sunmak istediklerini belirten Kılıç; “Amacımız burada insanların çok ulaşamadığı firmaları vatandaşlarımızın ayağına getirmekti. Anadolu’nun çeşitli kentlerinden yöresel tatlarımızı ve organik ürünlerimizi Maltepe’ye taşıdık. Burada 100’e yakın firma, ürünlerini Maltepelilere sunuyor. Her bütçeye göre burada alışveriş yapmak mümkün” değerlendirmesinde bulundu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Pendik Belediyesi İlaçlama

Pendik Belediyesi İlaçlama Çalışması Başlattı

Pendik Belediyesi ekipleri havaların ısınmasıyla birlikte kent genelinde sivrisineklere karşı ilaçlama çalışması başlattı. Pendiklilerin rahat bir yaz geçirmesi ...