Maltepe Park’ta Rezan Kiraz ile Astroloji Günleri…

CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi,04-06 Ocak tarihlerinde ve 14.00-17.00 saatleri arasında, ziyaretçilerine Rezan Kiraz ile çok özel bir sohbet şansı sunuyor.

Gelenekselleşen bu aktivitede, güncel konu ve yorumlar hakkında toplu söyleşi yapan ünlü astrolog Rezan Kiraz, sonrasında sırayla daha önceden alışveriş merkezine gelerek kayıt yaptıran ziyaretçilerle tek tek ilgilenerek, kişisel astroloji yorumlarında bulunacak.

Astroloji Günleri için özel olarak tasarlanan ve Antik Kelt döneminden esinlenen dekoruyla CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi, üç gün boyunca yeni yıl ile birlikte burçların gezegenlerden nasıl etkileneceğini ve 2013 senesinde kendilerini neler beklediği konusundaki meraklı olan astroloji ilgililerini ağırlayacak. Ücretsiz ve katılımın sınırlı sayıda olduğu bu etkinliğe herkes davetli…

Ayrıca, daha önce Anneler Günü’nde gerçekleşen ve büyük ilgi gören “Koku Atölyesi” aktivitesinin Astroloji Günleri aktivitesine uyarlanmış bir versiyonu, 05-06 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek. Katılımın sınırlı sayıda olduğu ve ücretsiz bu aktiviteye, 150 TL ve üzeri alışveriş yapıp, aynı gün aktivite alanına gelerek kayıt yaptıran ziyaretçiler katılabiliyor.

Koku uzmanı Bihter Türkan Ergül tarafından, ziyaretçilere burçlar ve kokular ile ilgili bilgiler verilecek ve ayrıca katılımcılara özel olarak tasarlanan burçlara göre koku hediye edilecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepeliler güne sabah sporu ile başlıyor

Maltepeliler güne sabah sporu ile başlıyor

Maltepeliler sabah sporu için parklarda buluşuyor ve “sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” diyerek, ilçe belediyesinin “Güne Sporla Başla” ...