Maltepe’de hedef her mahalleye bir park…

ml (4)

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, adeta bir şantiyeye dönen ilçedeki çalışmaları denetledi. Başkan Zengin’in ilk durağı, Feyzullah Mahallesi’nde yapımı süren park alanı oldu.

Hedefin her mahalleye bir park yapmak olduğunu söyleyen Mustafa Zengin; ”Maltepe yoğun yapılaşmanın kıskacında… Bu yüzden bulduğumuz her alanı yeşillendirerek, ilçe halkı için nefes alma sosyalleşme mekânları haline döndürmeye çalışıyoruz. Burada yaptığımız küçük park ile hem çocuklar için enerjilerini boşaltabilecekleri bir mekân, hem de içindeki süs havuzunun etrafında mahalle sakinlerinin özellikle sıcak yaz günlerinde dinlenebilecekleri bir alan yaratmaya çalışıyoruz” dedi.

Çalışmaları yerinde denetleyen Belediye Başkanı Zengin, parkın bayram öncesinde yetiştirileceğini belirtti. Maltepe Belediye Başkanı, dev bir şantiye görünümü alan yol yapım çalışmalarını da yerinde inceledi.

Ramazan yardımları sürüyor…

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, belediye çalışanlarına yönelik başlatılan Ramazan erzak dağıtımına Ulaştırma Müdürlüğü ile devam etti. Ulaştırma çalışanlarına hayırlı ramazanlar dileyen Başkan Zengin, yaptığı konuşmada hep birlikte daha aydınlık, daha çağdaş, daha güzel bir Maltepe için çalışacaklarını söyledi. 

ml (5)

 

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Aydos Ormanı

Aydos Ormanı’nda temizlik seferberliği

Aydos Ormanı için temizlik seferberliği başlatıldı. Kartal Belediyesi Çevre Müdürlüğü ile Kartal Cem Evi işbirliği ile 27 Temmuz ...