Kızılay Özel Kartal Hastanesi hizmete girdi

Türkiye genelinde 2 hastane ve 3 tıp merkeziyle modern sağlık hizmetleri sunan Kızılay, uzun yıllar tıp merkezi olarak faaliyet gösteren Kızılay Özel Kartal Hastanesi’ni 14 Mart Tıp Bayramı’nda düzenlenen törenle hizmete açtı. Yoğun katılımın olduğu açılışta İstanbul Valisi Vasip Şahin, Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ve başkan yardımcıları, Kartal Kaymakamı Cemil Aksak, Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Aka, Kızılay Yönetim Kurulu Üyeleri, hastane çalışanları ve vatandaşlar yer aldı.

Kızılay Özel Kartal Hastanesi

UYGUN FİYATA YÜKSEK STANDARTTA HİZMET…

Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, açılışta yaptığı konuşmada yasal mevzuatlar çerçevesinde sürekli iyileşen ve gelişen sağlık hizmeti sunduklarını söyledi. Özel hastane hizmetlerini toplumun ulaşabileceği fiyatlarla verdiklerini belirten Kınık; “Vatandaşlarımızın yüksek standartta hizmeti uygun fiyata almasını sağlıyoruz. Aynı zamanda muayene ve tedavilerden elde edilen gelir fazlasını da diğer faaliyetlerimizde kullanıyoruz. Bugün gelinen noktada, 1.000’e yakın deneyimli personelimiz ile yıllık ortalama bir milyon vatandaşımıza sağlık hizmeti veriyoruz” şeklinde konuştu.

Kızılay Ozel Kartal Hastanesi

69 KURULUŞLA SAĞLIK HİZMETİ ANLAŞMASI…

42 yataklı Kızılay Özel Kartal Hastanesi; 56 idari personel, 42 yardımcı sağlık personeli (psikolog, diyetisyen, fizyoterapist), 21 uzman hekim, 2 diş hekimi, 27 güvenlik ve temizlik personeliyle hizmet verecek. Hastanenin 69 kuruluşla da sağlık hizmeti anlaşması bulunuyor. Kızılay Özel Kartal Hastanesi‘nde dahiliye, göz hastalıkları, kulak baş ve boyun cerrahisi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, ortopedi ve travmatoloji, göğüs hastalıkları, psikiyatri, üroloji, cildiye, genel cerrahi, kardiyoloji, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, nöroloji, psikoloji, beslenme ve diyetetik, ağız ve diş sağlığı branşlarında hizmet veriliyor. Hastanede ayrıca 2 laboratuvar, 3 yoğun bakım, ESWL-Böbrek Taşı Kırma, Endoskopi ve EEG – EMG Ünitesi bulunuyor.

Kerem Kınık

Kızılay özel Kartal Hastanesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kartal Belediye

Dernekler Kartal Belediye Başkanını Ziyaret Etti

Kartal’da faaliyet gösteren hemşehri dernekleri, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i ziyaret ederek Belediye Başkanlığı görevinde başarılar diledi. Başkan ...