Kartallı Minik Sporcular Madalya Aldı

Kartallı minik sporcuların madalya sevinci

Kartallı minik sporcular madalya sevinci yaşadı. Kartal Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından çocukların sporla tanıştırılması için hayata geçirilen Yaz Spor Okulu’nun ilk dönemini başarı ile tamamlayan 150 öğrenci, madalyalarını aldı.

Kartal Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tesislerinde düzenlenen madalya törenine; Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i temsilen Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Adem Uçar ve çok sayıda minik sporcu ile birlikte sporcuların aileleri katıldı.

Kartallı Minik Sporcular Madalya Aldı

YAZ SPOR OKULU’NUN İLK DÖNEMİ BİTTİ…

17 Haziran – 12 Temmuz tarihleri arasında devam eden Yaz Spor Okulu’nun ilk dönemi kapsamında eğitimlere katılan 7-12 yaş gruplarındaki öğrenciler; futbol, basketbol, hentbol, voleybol, dans, survivor, Uzak Doğu sporları, cimnastik, masa tenisi, badminton, sinema ve akıl oyunları olmak üzere 12 spor branşında eğitim gördü. Sabah saat 09.00’dan akşam 17.00’a kadar süren Yaz Spor Okulu’nun faaliyetlerinde, profesyonel sporculardan aldıkları eğitimi başarı ile tamamlayan 150 öğrenci, düzenlenen tören ile madalyalarını aldı.

Tören öncesinde çocuklar profesyonel eğitmenler eşliğinde dans ederek doyasıya eğlendi.

Kartallı Minik Sporcular Madalya Aldı

MADALYA TÖRENİ YAPILDI…

Madalya töreninde konuşan Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Adem Uçar, “Kartal Belediye Başkanımız Sayın Gökhan Yüksel adına hepinizi selamlıyorum. Yaz Spor Okulu’nun ilk dönemi çok güzel geçti. Çocuklarımızın burada almış oldukları eğitimden mutlu olmaları ve geçirdikleri zaman boyunca eğlenmiş olmaları bizi ziyadesiyle mutlu etti. Kartal Belediye Başkanımız Sayın Gökhan Yüksel’in spora ve sporcuya karşı olan vizyonu doğrultusunda genç sporcuların yetiştirilmesine olan desteklerimiz artarak devam edecek.” dedi.

Madalya töreninin ardından sporcu minikler, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Adem Uçar ve spor eğitmenleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kartal Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nün hayata geçirdiği Yaz Spor Okulu’nun 2. dönemi ise eğitime yeni katılacak genç sporcular ile birlikte 16 Temmuz 2019 tarihinde başlayacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Pendik'te tarım fırsatı

Pendik’te tarım ve hayvancılığa yatırım fırsatı

Pendik Belediyesi yatırım değeri yüksek iki adet tarımsal arsayı satışa çıkardı. Pendik Belediyesi, Kurtdoğmuş Mahallesi sınırları içinde yatırım ...