Üçü Bir Arada Oyunu

Kartal’da Üçü Bir Arada Oyunu Sahnelendi

Kartal Belediyesi Nisan ayı kültür-sanat programında yer alan Üçü Bir Arada oyunu Kartal Soğanlık Kültür Merkezi’nde sahnelendi.

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün Nisan ayı kültür sanat programı kapsamında İstanbul Halk Tiyatrosu tarafından sahnelenen Üçü Bir Arada adlı tiyatro oyunu, Kartal Soğanlık Kültür Merkezi’nde izleyiciyle buluştu.

Üçü Bir Arada Oyunu

Yunus Emre Gümüş’ün yazdığı ve Engin Alkan’ın yönettiği oyunda; Cem Devran, Celil Nalçakan, Onur Özaydın rol aldı. 120 dakika süren kara komedide; okulda işte, kavgada, girdiği her maçta, skordan skora koşmak zorunda bırakılan erkekliğin türlü halleri, İstanbul Halk Tiyatrosu oyuncaları tarafından sahneye taşındı. Oyun süresince sahneye kilitlenen Kartallı tiyatro severler, oyuncuların başarılı performansını ayakta alkışladı

Oyun sonunda Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i temsilen Meclis Üyesi Aysel Yücel tarafından oyuncalara, Kartal heykelciği takdim edildi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kartal’da Migren semineri

Kartal’da migren semineri

Toplumun önemli bir kesiminin yaşam kalitesini etkileyen migren ile ilgili Kartal’dan önemli bir seminer verildi. Dünya Beyin Günü ...