Kalamış Murphy’s de Sirtaki Gecesi…

1

Kalamış Yat Limanı içerisinde bulunan Murphy’s Bar, muhteşem bir Sirtaki Gecesi’ne evsahipliği yaptı. Her ay en az bir defa olmak üzere bu tür geceler düzenleyen mekânın, 19 Nisan Perşembe gecesi düzenlediği Sirtaki Gecesi görülmeye değerdi.

Çoğunluğunu komşu Yunanistan’dan İstanbul’a gelen turistlerin oluşturduğu grubun sergilediği dans, mekânda bulunan diğer konukları da hayran bırakarak uzun süre alkışlandı.

Tango Geceleri başlıyor…

Kalamış Murphy’s de yakında Tango Geceleri’nin de düzenleneceği bilgisini aldık. Bu konuda bilgisine başvurduğumuz mekânın işletmecisi Metin Menahem; “Zaman zaman böyle istekler geliyordu. Şimdilerde daha sık gelmeye başladı. Bunun üzerine biz de bu düşüncemizi hızlandırdık. Ama tecrübemiz ve konumumuz gereği en iyisini, en doğrusunu yapmak zorundayız. Yakında olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca bir de Flamenko Gecesi düzenleme düşüncemiz var” açıklamasında bulundu.

2

3

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Park Adana

Park Adana’ya Adana’dan da, Ardahan’dan da geliyorlar!

Ataşehir’in her türlü övgüyü hak eden lezzet durağı Park Adana Kebapçısı’na Adana’dan da, Ardahan’dan da, hatta Çin’den bile ...