Kadıköylüler spor yapıyor

Kadıköylüler ünlü sporcularla spor yapıyor

Kadıköy Belediyesi, her yıl yaz aylarında parklarda düzenlediği sabah sporlarını, bu yıl “Daha Çok Spor, Daha Çok Kadıköy” sloganıyla Caddebostan sahile taşıyor. Kadıköylüler, 4 Ağustos’tan itibaren her pazar saat 08.00’da Caddebostan sahilinde futbol, basketbol, voleybol, atletizm, boks gibi farklı spor dallarında, alanında uzman bir sporcu eşliğinde spor yapacak.

Kadıköylüler spor yapıyor
ÜNLÜ SPORCULAR ANTRENÖR OLACAK

Kadıköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Kadıköylülerin daha fazla spor yapması, güne dinç başlamaları için parklarda başlattığı sabah sporu etkinliklerini ünlü sporcuların da yer alacağı etkinliklerle Caddebostan sahile taşıyor. 4 Ağustos Pazar günü Milli Boksör Gülsüm Tatar eşliğinde başlayacak spor etkinlikleri her Pazar bir başka sporcunun eşliğinde devam edecek. Kadıköylüler yaklaşık bir saat boyunca ünlü sporcular eşliğinde temel beden eğitimi, kültür – fizik hareketleri ile güne daha zinde başlayacak.

Kadıköylüler spor yapıyor
DAHA ÇOK SPOR, DAHA ÇOK KADIKÖY
  • 4 Ağustos Pazar (08:00-09:00) Gülsüm TATAR/Milli Boksör
  • 18 Ağustos Pazar (08:00-09:00) Metin TEKİN/Milli Futbolcu/Spor Yorumcusu
  • 25 Ağustos Pazar (08:00-09:00) Sarper GÜNSAL/Bisiklet/Spor Yorumcusu
  • 1 Eylül Pazar (08:00-09:00) Burcu HAKYEMEZ/ Voleybol
  • 8 Eylül Pazar (08:00-09:00) Önder ÖZEN/Futbol antrenörü/ Spor Yorumcusu
  • 15 Eylül Pazar (08:00-09:00) Zeynepgül ENE/Milli Basketbolcu
  • 22 Eylül Pazar (08:00-09:00) Aykut AY/Milli Atlet
  • 29 Eylül Pazar (08:00-09:00) Volkan GÖKÇEK/Boksör
Kadıköylüler spor yapıyor
KADIKÖY PARKLARINDA SPOR DEVAM EDİYOR

“Daha Çok Spor Daha Çok Kadıköy” sloganıyla düzenlenen etkinliğin yanı sıra Kadıköylüler her yıl olduğu gibi bu yaz da parklarda spor yapmaya devam ediyor. Kadıköylülerin büyük ilgi gösterdiği sabah sporu etkinliklerinin yaz programı 6 Eylül’e kadar devam edecek. Kış programı ise 16 Eylül’den itibaren tekrar başlayacak. Sabah sporları Kadıköy’de Milli Hakimiyet Parkı, Koşuyolu Spor Merkezi ve Özgürlük Parkında pazartesi, çarşamba ve cuma günleri; Kriton Curi Parkı’nda ise pazartesi, perşembe ve cumartesi günleri yapılacak. Özgürlü Parkı’nda saat 07:00’de, Kriton Curi Parkı ve Milli Hakimiyet Parkı’nda 07:30’da, Koşuyolu Spor Merkezinde ise 08:00’de başlayacak etkinliklere spor yapmak isteyen yurttaşlar davetli.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Adalar Kültür Derneği Film Gösterimleri

Adalar Kültür Derneği’nde söyleşili Türk filmleri gösterimleri

Adalar Kültür Derneği’nin bahçesinde yıllardır devam eden film gösterimlerinin Türk filmi seçkisi ilk kez bu yıl 13 Ağustos’ta ...