Kadıköy’de Erdoğan’a Cumhurbaşkanlığı bağışı…

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın İmam Hatip Lisesi döneminden öğretmeni, Ak Parti Kadıköy İlçe Teşkilatı eşliğinde “Cumhurbaşkanı Erdoğan olacaktır” diyerek bağışta bulundu.

Altıyol’da bir araya gelen Kadıköy İnisiyatifi üyeleri, partililer ve vatandaşlar, Erdoğan’a destek sloganlarının ardından Ziraat Bankası önünde toplanarak vezneye yöneldi. Öğretmen Semra Acar, Erdoğan’ın hesabına 100 TL bağış yatırdı.

HURŞİT YILDIRIM ve YÖNETİMİNDEN “MİLLETİN ADAMI” PANKARTI…

Destek yürüyüşüne Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. Hurşit Yıldırım, İl Yönetim Kurulu Üyesi Tülin Sayın, İBB ve Kadıköy Meclis Üyesi Ömer Şahan, İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Müesser Zehra Süer, İlçe Kadın Kolları Başkanı İnci Akbulak, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Av. İsa Sinan Göktaş ve belediye meclis üyeleri ile birlikte birçok vatandaş katılım gösterdi.

SEMRA ACAR: “O BİR DÜNYA LİDERİ…”

Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Erdoğan’ın lise döneminden öğretmeni Semra Acar, basın açıklamasında şunları ifade etti: “Anadolu Ajansı’na 2008 yılında verdiğim röportajda kendisinin Cumhurbaşkanı olacağını ve bu görevin kendisine çok yakışacağını belirtmiştim. İşte bugün, o gün… Sayın Başbakanımın Cumhurbaşkanlığını yürekten kutluyorum, dualarımla yanındayım. Allah yolunu açık, şansını bol etsin. Allah, yar ve yardımcısı olsun. O bir dünya lideri… Fakirin dostu, zalimin düşmanı ve tüm dünyanın lideridir. Obama bile kendisini kıskanmıştır.”

AV. HURŞİT YILDIRIM: “BİZLERE BENZEYEN BİRİ…”

Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. Hurşit Yıldırım, halkın ilk kez kendi Cumhurbaşkanı’nı seçeceğinin altını çizerek, destek yürüyüşü ve bağışın ardından şunları dile getirdi: “Özgürlükleri gökkubbeye bakarak belirliyoruz. Biz çatıya bakmıyoruz. İnsanlar bu gökkubede hoş bir sada bırakan adayı seçecek. O aday, bizlere benzeyen biri… Allah onu başımızdan eksik etmesin.”

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy Belediyesi

Kadıköy Belediyesi’ne Sağlıklı Şehir Planlaması Ödülü

Kadıköy Belediyesi, bu yıl Eğitim Mahallesi’nde hizmete giren “Kemal Sunal Parkı ve Ekolojik Yaşam Merkezi” projesi ile Türkiye ...