Kadıköy Meydanı’nın ağaçları gelmeye başladı…

1

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlemesi yapılan Kadıköy Meydanı’nda kullanılacak olan ağaçlar gelmeye başladı. Kadıköy Meydanı ve Metro İstasyonu çevresindeki yeşil alanları oluşturacak olan ve yüksekliği 5 metreyi aşan ağaçlar, tırlarla getirilerek önceden belirlenen yerlere dikilmeye başlandı.

31 Aralık 2012 tarihi itibarıyle tamamlanmış olacak…

Müteahhitliğini İstanbul Ağaç ve Peyzaj Eğitim Hizmetleri AŞ’nin üstlendiği Meydan Düzenleme Projesi, 31 Aralık 2012 tarihi itibarıyle tamamlanmış olacak. Yürüyüş yolları üzerine beton dökme işlemi tamamlanan uygulamada, getirtilen kaliteli topraklar ile peyzaj düzenleme çalışmaları için alt zemin oluşturma işlemine geçildiği bildirildi.

Öte yandan, aydınlatma çalışmalarının da büyük bir hızla devam ettiği bildirilirken, altyapı çalışmalarının tamamının bittiği ve meydanın önümüzdeki günlerde belirgin bir güzel görünüm kazanmaya başlayacağı bilgisi verildi.

4

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Yeşil Alan ve Tesisler Yapım Müdürlüğü kontrolünde gerçekleşen uygulamada, herhangi bir aksama olmayacağı bildiriliyor…

3

2

5

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Pendik gürültü kirliliği ile mücadele ediyor

Pendik gürültü kirliliği ile mücadele ediyor

Pendik’te gürültü kirliliği ile mücadele başlatıldı. Dumlupınar Mahallesi ve Orta Mahalle’de hurda ve dönüşüm malzeme toplayıcılarının taşıtlarındaki megafonlarla ...