Kadıköy Lisesi Yelken Takımı şampiyon!

Kadıköy Lisesi Yelken Takımı

Eskinin Silahtarağa Elektrik Santrali, şimdilerde ise Santralistanbul Kampüsü olarak eğitim öğretim veren Bilgi Üniversitesi, birkaç yıldır Haliç’in mavileşen sularında Liseler Arası Yelken Şampiyonası düzenliyor. Bu yıl 17 Nisan tarihinde yapılan yarışmada birinciliği Kadıköy ilçesinin köklü kurumlarından İstanbul Kadıköy Lisesi kazanırken; ikinciliği Ziya Kalkavan Denizcilik Lisesi, üçüncülüğü ise yine Kadıköy’den Saint Joseph Lisesi kazandı.

KADIKÖY’Ü GURURLANDIRDILAR…

Kafile başkanlığını Okul Aile Birliği Başkanı Filiz Çobanoğlu’nun yaptığı İstanbul Kadıköy Lisesi Yelken Takımı’nı zafere taşıyan ve her biri önemli kulüplerimizde yer alan sporcular, kupalarını okul bahçesinde düzenlenen bir törenle Okul Müdürü Mustafa Yavuz ve Beden Eğitimi Öğretmeni Elif Arifağaoğlu’nun elinden aldı. Takımı başarıya ulaştıran ve Kadıköy’ü gururlandıran öğrenciler şu şekilde: Ali Çobanoğlu (kaptan), Ali İsandros Gürbüz, Tan Deniz Baki, Baran Günal ve Berke Öztümer.

kadikoy-lisesi-yelken (4)

kadikoy-lisesi-yelken (6)

kadikoy-lisesi-yelken (1)

kadikoy-lisesi-yelken (2)

kadikoy-lisesi-yelken (3)

Fotoğraflar: Ozan Bilgin & Filiz Çobanoğlu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepeliler güne sabah sporu ile başlıyor

Maltepeliler güne sabah sporu ile başlıyor

Maltepeliler sabah sporu için parklarda buluşuyor ve “sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” diyerek, ilçe belediyesinin “Güne Sporla Başla” ...