Capitol

ICSC, Capitol’ü “En İyi Yenilenen Alışveriş Merkezi” seçti

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi’nin (ICSC) pek çok kategoride perakende öncülerini ödüllendirdiği ödül platformunda, değişimi kendine has yorumlayarak mimari renovasyonunu tamamlayan Capitol Alışveriş Merkezi, “The Extended and/or Refurbished Centre Awards” kategorisinde ödül kazandı.

Capitol Alışveriş ve Yaşam Merkezi, geçtiğimiz günlerde uluslararası pek çok gayrimenkul projesinin yarıştığı Property Awards’ta Yenilenme Projesi ile uluslararası pek çok rakibi geride bırakarak, Retail Architecture kategorisinde “Mimari Yenilenme” ödülünü alırken; şimdi de perakende sektörüne yön veren ICSC’nin uluslararası jürisi tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda “The Extended and/or Refurbished Centre Awards” kategorisinde perakende sektörünün en prestijli ödüllerinden birinin sahibi oldu.

Capitol

ULUSLARARASI ALANDA BİR BAŞARI DAHA…

Barcelona’da gerçekleştirilen ödül gecesine Capitol Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bingöl, Yönetim Kurulu Üyesi Arda Akçalı, Concept-i Kurucu ve İdari Direktörü Geoff Morrison katılarak, Capitol Alışveriş Merkezi adına ödülü aldılar. İlkleri gerçekleştiren Capitol, uluslararası normlarda bir başarıya daha imza attı.

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

AYGAD

AYGAD’dan Kartal Belediyesi’ne ziyaret

Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti (AYGAD), Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette, AYGAD Başkanı ...