Deniz Tekin, huzur veren sesiyle Palladium Ataşehir’de!

“Music on the Bridge” başlığıyla gerçekleştirdiği konserlerle özel isimleri ağırlayan Palladium Ataşehir’in sıradaki konuğu Deniz Tekin… 30 Nisan Cumartesi akşamı akustik bir konser verecek olan genç şarkıcı, huzur veren sesi ve sakin söylemiyle dinleyenlere keyifli anlar yaşatacak.

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, ilgiyle takip edilen “Music on the Bridge” konserlerine yumuşacık sesi, insanı rahatlatan yorumuyla Deniz Tekin ile devam ediyor. Genç yaşına rağmen kendine özgü bir yorumu ve tarzı olan Tekin’in, başarılı coverlarının yanı sıra kendi besteleri de bulunuyor.

KISA MÜZİK HAYATINDA ŞİMDİDEN BİRÇOK HAYRAN EDİNDİ…

Ahmet Kaya’dan Yeni Türkü’ye, Manuş Baba’dan Edith Piaf’a uzanan geniş bir yelpazedeki coverları ve kendi bestelerini hafif aksanlı özgün tarzıyla söyleyerek beğeni kazanan Deniz Tekin, henüz kısa olan müzik hayatında birçok hayran edindi. 30 Nisan Cumartesi saat 19.00’da gerçekleşecek etkinlik; güzel, sakin müzik dinlemek isteyen tüm müzikseverlere açık.

Palladium

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Cenk Soyer

Cenk Soyer’i sakinliğe uğurladılar

Şişecam Ailesi’nin önde gelen yöneticilerinden Cenk Soyer emekliliğe uğurlandı. Şişecam’ın iştiraklerinden Soda A.Ş’nin Başkan Yardımcısı ve Galatasaray Spor ...