Deniz Tekin, huzur veren sesiyle Palladium Ataşehir’de!

“Music on the Bridge” başlığıyla gerçekleştirdiği konserlerle özel isimleri ağırlayan Palladium Ataşehir’in sıradaki konuğu Deniz Tekin… 30 Nisan Cumartesi akşamı akustik bir konser verecek olan genç şarkıcı, huzur veren sesi ve sakin söylemiyle dinleyenlere keyifli anlar yaşatacak.

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, ilgiyle takip edilen “Music on the Bridge” konserlerine yumuşacık sesi, insanı rahatlatan yorumuyla Deniz Tekin ile devam ediyor. Genç yaşına rağmen kendine özgü bir yorumu ve tarzı olan Tekin’in, başarılı coverlarının yanı sıra kendi besteleri de bulunuyor.

KISA MÜZİK HAYATINDA ŞİMDİDEN BİRÇOK HAYRAN EDİNDİ…

Ahmet Kaya’dan Yeni Türkü’ye, Manuş Baba’dan Edith Piaf’a uzanan geniş bir yelpazedeki coverları ve kendi bestelerini hafif aksanlı özgün tarzıyla söyleyerek beğeni kazanan Deniz Tekin, henüz kısa olan müzik hayatında birçok hayran edindi. 30 Nisan Cumartesi saat 19.00’da gerçekleşecek etkinlik; güzel, sakin müzik dinlemek isteyen tüm müzikseverlere açık.

Palladium

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Nur Topçu

Doktor Nur Topçu’ya sürpriz doğum günü kutlaması

Maltepe Özel Bölge Hastanesi’nin başarılı emektar doktorlarından Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Nur Topçu, çalışma arkadaşlarının sürpriz doğum günü ...