Hüner Coşkuner’den coşkulu bir konser…

zfr1 (83)

Sanatçı Hüner Coşkuner, 20 Şubat Cumartesi akşamı, Maltepe Belediyesi Küçükyalı Kültür Merkezi Serince Salonu’nda bir konser verdi.

Maltepe Belediyesi Cumhuriyet Eğitim Merkezi için bir moral konseri icra eden sanatçının konserine; Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Başkan yardımcıları, Belediye meclis üyeleri, Cumhuriyet Gönüllüleri, Birim müdürleri, Mahalle muhtarları, Sivil toplum örgütü temsilcileri ile vatandaşlar katıldı. Birbirinden güzel eserler sunan sanatçıya, salonu dolduranlar da eşlik edince bir müzik ziyafeti ortaya çıktı.

Konser sonunda Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, sanatçıya çiçek vererek kutladı: “Belediye olarak eğitim, kültür ve sanat alanında yürüttüğümüz faaliyetler bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da hız kesmeden devam edecektir. Her zaman desteğimizle eğitim, kültür, sanatın ve sanatçının yanında olacağız.”

zfr1 (63)

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepe Belediyesi Tiyatrosu

Maltepe Belediyesi Tiyatrosu Ukrayna Yolcusu

Maltepe Belediyesi Tiyatrosu 20 Mayıs’ta Ukrayna’da bu yıl 21.si düzenlenen Kherson Tiyatro Festivali’ne ve 23 Mayıs’ta Dnipropetrovsk Festivali’ne ...