Giresunlulardan Başkan Yazıcı’ya ziyaret…

BSN_2293

Giresun Dernekler Federasyonu Bilgilendirme Heyeti, Mayıs ayında Feshane’de gerçekleşecek “6. Giresun Günleri” programı ile ilgili olarak Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’yı makamında ziyaret ettiler.

Giresun Federasyonu Başkanı Hasan Turan, Giresun Dernekler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Avni Aydın, Giresun Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Doğankent Temsilcisi Temel Bilecen, Keşap Temsilcisi Abdullah Akgün ve Yağlıdere Temsilcisi Murat Aydın’dan oluşan heyet, Başkan Yazıcı’ya program hakkında bilgiler verdi.

İlçeyi, halkın birinci elden temsilcileri olan sivil toplum kuruluşlarıyla ortaklaşa yönettiklerini ifade eden Başkan Yazıcı; “Halkın isteklerine en yakın kararları almak ve uygulamada en yüksek başarıyı elde etmek amacıyla sivil toplum örgütleriyle ortak hareket ediyoruz” diye konuştu.

Giresun Dernekler Federasyonu’na çalışmalarından dolayı tebrik eden Başkan Yazıcı, “6. Giresun Günleri”ne katılım sağlayacağını ifade etti.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

saadet-li-sevim-den-belediye-baskanlarina-belediye-calisanlarina-parti-bayragi-astirmayin

Başkan Yazıcı ve eşi, Okul Aile Birlikleriyle buluştu

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla’da okul aile birliklerinin gönüllü yöneticileriyle buluştu. ...