Elite World

Elite World’den Maltepe’ye 120 milyon dolarlık yatırım!

Türkiye’nin en hızlı büyüyen yerel otel zinciri Elite World Hotels, 120 milyon dolarlık yeni yatırımı Elite World Asia Hotel’i misafirlerinin hizmetine açmaya hazırlanıyor. İstanbul, Van ve Marmaris’teki altı oteliyle 16 yıldır turizm sektöründe faaliyet gösteren Elite World Hotels, İstanbul Maltepe’de ihtişamlı mimarisiyle dikkat çeken Elite World Asia Hotel’i 6 Eylül 2018 tarihinde hizmete açacak.

Elite World Hotels, Anadolu Yakası’ndaki ilk yatırımı Elite World Asia Hotel’i yeni nesil toplantı konsepti olarak adlandırdığı “Business to Hapiness” iş modeliyle açacak. İş ve eğlence amaçlı konaklama, toplantı organizasyonları için benzersiz kalite anlayışı ile kurgulanan, 120 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen tesiste; deniz ve Adalar manzarası eşliğinde 700 yatak kapasiteli 350 konforlu oda, toplam bin 500 kişi kapasiteli bir balo salonu ve son teknolojiye göre dizayn edilmiş 11 toplantı salonu yer alıyor. Ayrıca, 750 kişilik havuz başı etkinlik alanı ile düğün, davet ve kokteyl organizasyonları için çeşitli imkânlar sunuluyor.

Elite World Asia Hotel

TOPLANTILAR VE ÖZEL DAVETLER İÇİN YENİ BİR ALTERNATİF…

Elite World Asia Hotel yatırımı ile Elite World Hotels’in toplam otel sayısı 7’ye, çalışan sayısı bin 263’e, zincirin toplam yatak kapasitesi ise 3 bin 26’ya ulaştı. İş ve eğlence amaçlı konaklama, toplantılar ve özel davetler için yeni bir alternatif olan Elite World Asia Hotel, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Viaport Alışveriş Merkezi’ne 25 dakika, Pendik Marina’ya 15 dakika, Bağdat Caddesi’ne 10 dakika uzaklıkta, Hilltown AVM’ye ise yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

YENİ NESİL TOPLANTI KONSEPTİ: BUSINESS TO HAPPINESS…

Teknoloji ve konforu bir arada sunan Elite World Asia Hotel; ihtişamlı dekorasyonu, farklı büyüklükteki toplantı ve balo salonları ile kongre, toplantı, seminer, bayi toplantıları, ürün lansmanı ve diğer sosyal etkinlikler için alternatifler sunuyor. “Business to Hapiness” konseptinin toplantı detaylarına da yansıtıldığı otelde misafirleri gülümseten farklı ikram paketleri sunulurken, konuklar “Game Arena” oyun salonundaki dijital oyunları da oynayabilecek.

ÜNSAL ŞINIK: HEDEFİMİZ MUTLU MÜŞTERİ…

Otellerin sadece birer mekan değil, asıl olarak hizmet sunan noktalar olduğunu vurgulayan Elite World Hotels CEO’su Ünsal Şınık, sektöre büyük bir farklılık ve farkındalık kazandırdıkları “BtoH: Business to Hapiness” konseptini Elite World Asia Hotel’de de uyguladıklarını belirtti. “Günlük hayatı renklendirmek artık çalışan herkesin ortak beklentisi” diyen Şınık; “Elite World Asia Hotel, bir konsept oteli olacak. İş dünyasına standartların dışında bir farklılık sunacak. Kapalı salonlarda uzun saatler süren toplantılar yapan, çok sık iş seyahatlerine giden, temposu yüksek iş hayatında dinlenmek ve keyif yapmayı imkansız zanneden iş dünyasını gülümsetecek, ‘mutlu’ edeceğiz. ‘Memnun müşteri’nin bir boyut ötesine geçmek istiyoruz. ‘Mutlu müşteri’yi hedefliyoruz. Bunu, Elite World Asia Hotel toplantılarının her detayında görebileceksiniz” dedi.

ANADOLU YAKASI’NIN BULUŞMA ADRESİ…

Geleneksel ocakbaşı lezzetini klasik mekanlardan çok daha farklı bir konseptle sunan The Grill Ocakbaşı, Elite World Asia Hotel’in 15’. katında Adalar manzarası eşliğinde misafirlerini ağırlayacak. Lobi katında ise zengin kahve, pasta ve kek çeşitlerinin bulunduğu Coffee Company yer alacak. Bununla birlikte günü sıcak bir sohbet eşliğinde sonlandırmak isteyenler için, One Bar keyifli bir ortam sunacak.

2 BİN KİŞİLİK SAĞLIK KULÜBÜ FIT LIFE…

Elite World Hotels’in önemli markalarından biri haline gelen sağlık ve spor merkezi Fit Life SPA & Health Center, Elite World Asia Hotel’de 2 bin kişilik kapasitesi ile hizmet vermeye başlayacak. Bölgedeki iş merkezlerinde çalışanların da ihtiyaçlarını karşılayacak olan sağlık ve spor merkezinde, son teknoloji ile donatılan Fitness Center’ın yanı sıra kapalı havuz, sauna, buhar banyosu, macera duşları, Osmanlı hamamı gibi alanlar da yer alacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Yassıada

Yassıada anıları bu özel koleksiyonda!

Türk demokrasi tarihine utanç vesikaları olarak geçen Yassıada’nın acılarını ve hüzünlerini yansıtan hatıraların yer aldığı özel koleksiyon, Ata ...