Dünya Değişim Akademisi

Dünya Değişim Akademisi’nden Uluslararası Farkındalık Festivali

Dünya Değişim Akademisi’nin düzenlediği Mart ayı “Uluslararası Farkındalık Festivali”, 24-25 Mart’ta Kocaeli’nde gerçekleşiyor. Türkiye’nin doğal mekanlarında her ay farkındalık çalışmaları organize eden ilk ve tek kurum Dünya Değişim Akademisi, bu ayki etkinliğini Japonya, Amerika, İngiltere ve Rusya gibi yabancı ülkelerden pek çok katılımcıyla hayata geçirecek.

Festival programında özgüven, yaratıcılık, içsel güç ve saf sevginin güçlendirilmesine yönelik dört özel çalışma, interaktif söyleşi ve tüm sorulara cevaplar var. Ayrıca stres yönetimi, öfkeyi dönüştürme, korkuyu aşma, depresyondan özgürleşme üzerine etkili ve özel çalışmalar sizleri bekliyor. Peki, bu organizasyona neden katılalım? İş ve özel hayatta verimli olmayı herkes istiyor, bunun için bir şey yapıyor muyuz? Yeterince dinlenebiliyor veya zamanımızı verimli bir biçimde kullanabiliyor muyuz? Her mevsim değişikliğinde grip olmaktan sıkılmadık mı? Her gün karşılaştığımız stresi üzerimizden atabiliyor muyuz? Öfkeyi, korkuyu, depresyonu aşıp rahat bir uyku çekebiliyor muyuz? Sabahları mutlu uyanabiliyor muyuz?

DEĞİŞİMİ KUTLA!..

O zaman sizi hem özel hem iş hayatınızda daha mutlu, sağlıklı, yüksek konsantrasyonlu, verimli olmaya, gerçekten dinlenmeye, yeniden bilinçli olarak şarj olmaya, yani değişmeye davet ediyor, “Değişimi Kutla!” festivaline bekliyoruz. Dünya Değişim Akademisi‘nin Uluslararası Farkındalık Festivali süresince eşsiz Körfez manzarasına sahip Kocaeli – Wellborn Luxury Hotel’de SPA, hamam, havuz imkanlarından ücretsiz yararlanabilir, Körfez boyunca sportif yürüyüşler de yapabilirsiniz.

dünya değişim akademisi

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

halis-kurtca-cocuk-kultur-merkezi-1-yasinda-1

Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi 1 yaşında

Çocuklar için bir alternatif, sosyal bir mekân olarak tasarlanan Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi (HKÇKM) birinci yaşını kutladı. ...