buyukakin-dan-demirci-ye ziyaret

Doç. Dr. Tahir Büyükakın’dan Demirci’ye ziyaret

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Çayırova Belediyesi’nde Belediye Başkanı Şevki Demirci’yi ziyaret etti.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde yoğun bir çalışma temposuna girdiklerini aktaran Büyükakın, başkan Demirci’ye Çayırova’ya kattığı dev yatırımlar ve değerli hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

BÜYÜKAKIN, “GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ ÖN PLANDA OLACAK”

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Büyükakın ve Demirci, 31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Çayırova başta olmak üzere Kocaeli’nin tüm ilçelerinde başarılı bir sonuç alınabilmesi için gece gündüz çalışmaları sürdüreceklerini aktaran Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, yerel seçimlere bir ve bütün olarak hazırlandıklarını ifade etti. Büyükşehir ve tüm ilçelerde başarıya ulaşacaklarının altını çizen Büyükakın, gönül belediyeciliğini ön planda tutacak yatırımları ortaya koyacaklarını da belirtti.

DEMİRCİ, “ÇAYIROVA HEM MODEL, HEM DE ÖRNEK BİR İLÇE OLDU”

31 Mart seçimlerinde Kocaeli’nin tüm ilçeleriyle ve merkeziyle başarılı olması için üzerine düşen görevi en iyi şekilde icra edeceğini vurgulayan Belediye Başkanı Şevki Demirci, öncelikle Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Doç, Dr. Tahir Büyükakın’a ve ilçe Belediye Başkan Adaylarına başarılar diledi. Görev süresi boyunca Çayırova’nın hem model hem de örnek bir ilçe olması için çok çalıştıklarını vurgulayan Demirci, yeni dönemde de hizmetlerin artarak devam etmesini arzuladıklarını söyledi.

Çayırova’yı yapılan yatırımlarla gelişmiş, düzenli ve yaşanabilir bir ilçe olarak yeniden inşa ettiklerini vurgulayan Demirci, “5 yılda büyük emek harcadık. Çayırova’nın her bir köşesine hizmetlerimizi nakış nakış işledik.  Çayırova’mızı bu dönem boyunca baştan aşağıya yeniden inşa ettik. 5 yılda 450 Milyon Liralık yatırımla her alanda hizmet ürettik. Klasik belediyecilikten ziyade Sosyal Belediyeciliğe ağırlık verdik. Vatandaşın günlük hayatını ilgilendiren her alanda varolduk. Eğitim, sağlık, spor, sanat, ulaşım ve daha birçok alanda yatırımlarımızı vatandaşlarımızın hizmetine sunduk” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Aydos Ormanı

Aydos Ormanı’nda temizlik seferberliği

Aydos Ormanı için temizlik seferberliği başlatıldı. Kartal Belediyesi Çevre Müdürlüğü ile Kartal Cem Evi işbirliği ile 27 Temmuz ...