Bulgurlu’ya aile sağlığı merkezi

Üsküdar Bulgurlu’da temeli 11 ay önce atılan ve yakınlarda kaybettiğimiz Memduh Cumhur’un adının verildiği aile sağlığı merkezi, düzenlenen törenle hizmete girdi. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, açılışta yaptığı konuşmada şunları ifade etti:

Bulgurlu'ya aile sağlığı merkezi

8 YENİ SAĞLIK TESİSİ…

“Buraya adını verdiğimiz rahmetli Memduh Cumhur ağabeyimiz tam bir İstanbul Beyefendisiydi, Üsküdarımızın sembol isimlerindendi. Sağlıkta öncü bir belediye olarak, onun adını Bulgurlu’da yaşatacağız inşallah. Yakınlarda açtığımız Ünalan Semt Polikliniği ve önümüzdeki günlerde açacağımız Üsküdar Ağız ve Diş Hastanesi ile birlikte sadece son dönemde 8 sağlık tesisi açarak, misyonumuzu ortaya koyduk.”

Daha sonra kürsüye gelen rahmetli Memduh Cumhur’un eşi Selma Cumhur ise, “Üsküdar Belediyesi’nin alicenaplığına ailemiz adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bulgurlu

Üsküdar Bulgurlu‘da temeli 11 ay önce atılan ve yakınlarda kaybettiğimiz Memduh Cumhur’un adının verildiği aile sağlığı merkezi, düzenlenen törenle hizmete girdi…

Hakkında Pınar Baltacı

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

kulak enfeksiyonu

Serinlemek isterken kulak enfeksiyonuna yakalanmayın!

Sıcak yaz günlerinde serinlemek için girilen havuz ve deniz suyu, gerekli önlem alınmazsa kulak sağlığını etkileyebiliyor. Kulağın sürekli ...