Bedri Usta lezzeti Nish Adalar’da…

Bir kebap duayeni kabul edilen ve tek başına yarattığı Bedri Usta markası ile lezzet tutkunlarının adresi olan Bedrettin Aydoğdu, beşinci şubesini “Nish Adalar” bölgesinde açtı.

Domates ve yeşil biberi kebabın eşsiz lezzetine harmanlamasıyla haklı bir şöhret kazanan Bedri Usta, bütün ünlülerin uğradığı adreslerine bir yenisini daha eklemiş olmanın mutluluğu içerisinde olduğunu ifade etti.

KALAMIŞ, SUADİYE, BOSTANCI VE BODRUM’DAN SONRA…

Bedri Usta’nın Kalamış, Suadiye, Bostancı ve Bodrum’dan sonra beşinci şubesi olan Nish Adalar, 180’i kapalı ve 200’ü açık olmak üzere toplamda 380 kişiye hizmet verebilecek kapasitede bir mekan olarak tasarlandı. Açılır açılmaz çevre sakinlerinden gelen ısrarlı talepler üzerine Cumartesi ve Pazar günleri kahvaltı servisi de verecek olan Bedri Usta Nish Adalar’da, çevre sitelere paket servisi hizmeti de verilecek.

Bedri Usta markasını yaratan Bedrettin Aydoğdu; “Pek çok yerden talep geliyor. 2015 yılında yeni şubeler açacağız” dedi…

Bir yorum

  1. Nish adalarda oturuyoruz. Yakınımızda şube açtığınız için memnun olduk. 23.11.2014 tarihinde eşimle birlikte geldik ve cam kenarındaki boş olan masalardan birinde oturmak istediğimizi belirttik. Görevli eleman kaç kişi olduğumuzu sordu. Eşimle beraber olduğumuzu söyleyince bu madaların 3-4gün önceden rezerve edildiğini söyledi. Biz de gayri ciddi bulduğumuz bu tavır üzerine başka bir yere gittik. Eğer söylediği gibi ise masalarda bunu belirtir bir ibare olması gerekirken yoktu. Bu tavrın referans olarak hoş olmadığını belirtmek isrerim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Karbondioksit salınımı

Pendik Belediyesi Karbondioksit Salınımını Azalttı

Pendik Belediyesi, Tam Otomatik Ambalaj Atıklarını Toplama ve Ayırma Tesisi projesiyle karbondioksit salınımını azaltarak “Düşük Karbon Kahramanı” seçildi. ...