Vatandaşlara iftarda

Başkan Gökhan Yüksel Vatandaşlarla İftarda Buluştu

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Hürriyet Mahallesi’nde vatandaşlarla iftarda bir araya geldi.

Hürriyet Mahallesi Taceddin Özgüden Parkı’nda düzenlenen iftar programına; Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in yanı sıra; Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Yönetimi, İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Burak Tok ve İlçe Yönetimi, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri, birim müdürleri ve çok sayıda Kartallı vatandaş katıldı.

Vatandaşlara iftarda

Yüzlerce Kartallı ailenin katıldığı iftarda Başkan Gökhan Yüksel, vatandaşlar ile birlikte orucunu açtı ve dua etti. Vatandaşlardan yoğun ilgi gören Başkan Gökhan Yüksel, iftar sonrasında vatandaşlar ile sohbet etti ve bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

İftar programının ardından, Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan Ramazan Ayı programları kapsamındaki etkinliklere geçildi. Taceddin Özgüden Parkı önüne kurulan sahnede vatandaşlar; Tasavvuf Müziği Konseri, Semazen Gösterisi ve “Acele Eş Aranıyor” adlı orta oyununu izledi. Temponun hiç düşmediği etkinlikler boyunca vatandaşlar Ramazan Ayı’nın heyacınını doyasıya yaşadı.

Vatandaşlara iftarda
20 FARKLI YERDE İFTAR SOFRASI KURULUYOR…

Kartal Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da iftar sofralarını mahallelere kurdu. Kartal’ın 20 farklı noktasında kurulan iftar sofraları, Ramazan Ayı boyunca binlerce kişiye iftar vermeyi hedefliyor. Kartal Belediyesi, Ramazan Ayı süresince düzenleyeceği etkinliklerle de Ramazan Ayı’nı renklendirmeyi planlıyor. Günlük ve steril koşullarda yapılan yemekler, Kartallıların iftarına eşlik ediyor. Vatandaşın buluştuğu iftar sofraları, tek merkez yerine, farklı mahallelerde kurulan sofralarla vatandaşa ulaşıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepe Yaz Okulu

Maltepe Yaz Okulu’nda çocuklar eğlenerek öğreniyor

Maltepe yaz okulu Maltepeli çocukları ağırlıyor. Maltepe Belediyesi’nin 1 Temmuz-9 Ağustos tarihlerin arasında, 6 haftalık tek kur şeklinde, ...