Marea Sea Food

Baş döndürücü lezzetlerin adresi; Marea Sea Food

Farkını ancak ziyaret ettiğinizde anlayabileceğiniz lezzet noktaları arasında yer alan Ataşehir Marea Sea Food, sadece muhteşem dekorasyonu ile değil, baş döndürücü lezzetleriyle de müdavimlerinin takdiriyle karşılanıyor.

Marea’da diğer balık mekanlarından daha farklı bir sunum ile masanıza gelen meze çeşitleri, yıldızlı şefler tarafından özenle hazırlanıyor. Pişirme teknikleri de toplu olarak değil, her müşteri için özel olarak yapılıyor. Hal böyle olunca, lezzet üzerindeki büyük farkı rahatlıkla hissedebiliyorsunuz.

Geçtiğimiz hafta sonunda uğradığımız mekanda Ercili ailesine rastladık. Emekli savcılarımızdan Aykut Ercili; eşi  Naşide Hanım, kızları Tuna ve Nazlı ile Marea’nın harika ortamında birlikte olmanın keyfini yaşadılar.

Mekanın yüzde 100 garantili olup, ev sıcaklığı da sağlıyor olması, konukları aileleri için vazgeçilmez kılıyor. Bir önceki fotoğrafta annesi, babası ve kızkardeşini ağırlayan ADEL Kalemcilik Pazarlama Direktörü Nazlı Ercili Soylu’dan sonra, bu defa da Filli Boya Mali İşler Yönetecisi Hasan Gökhan Güner’i, sevgili annesi Tomris Hanım, eşi Zekiye İrem Güner ve kızı Zeynep Melis Güner ile birlikte görüntüledik. Mekanın yaratıcısı Metin Kocabaş da onlara eşlik ediyordu.

Gayrimenkul sektöründe durgunluk yaşanıyor olmasına rağmen Ataşehir Remax ABC’nin gayrimenkul danışmanlarından Hakan Kaymakçalan ve Zafer Sancar, haftayı yaptıkları bir satış ve iki kiralama ile tamamlamış olmalarından dolayı kendilerine ziyafet verdiler. Mekan için “Elbette tercihimiz Marea olmalıydı” diyen ikili; “İşler hep böyle giderse, biz de her hafta sonunda burada olacağız” yorumunda bulundular.

Marea Sea Food

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ustalar Ataşehir’de perde dedi

Ataşehir Tiyatro Festivali, 27 Şubat Çarşamba günü, Aziz Nesin’in eserlerinden derlenen “Aziz Nesin Vapuru” isimli oyunla Mustafa Saffet ...