Sancaktepe

Avrupa’dan Sancaktepe’ye 6 ödül

Yaptığı yatırımlar ile ilçeyi İstanbul’un cazibe merkezlerinden biri haline getiren Sancaktepe Belediyesi, gayrimenkul ve yapı tasarımı alanında bugünün ve geleceğin en iyi yapılarını belirleyen European Property Awards (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) yarışmasında 6 ödüle birden layık görüldü.

Belediye Başkanı İsmail Erdem’in öncülüğünde inşa edilen Sancaktepe Belediyesi Yeni Hizmet Binası, Necmettin Erbakan Külliyesi ve Şehit Furkan Doğan Gençlik Merkezi, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde ikişer dalda ödüle layık görüldü. Avrupa’nın en prestijli gayrimenkul ödülüne 8 dalda aday olduklarını ve 6 dalda birden ödüle layık görülmenin mutluluğunu ve haklı gururunu yaşadığını belirten Başkan Erdem, şunları ifade etti:

avrupadan-sancaktepe-belediyesine-odul-yagmuru-2

HER ÖDÜL AYRI BİR MUTLULUK, GURUR VE MOTİVASYON…

“Avrupa’nın her noktasından yenilikçi ve alanında öne çıkan projelerin değerlendirildiği bu ödül töreninde, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri jürisinin çalışmalarımızı takdir ederek bizi 6 ödüle birden layık bulmalarından dolayı çok memnunuz. Aldığımız her ödül bizler için ayrı bir mutluluk, gurur ve motivasyon kaynağı olacak. Bu anlamda ödüllerimizi tüm Türkiye ile paylaşıyoruz.”

AVRUPA GAYRİMENKUL ÖDÜLLERİ (EUROPEAN PROPERTY AWARDS)…

Dünyanın en prestijli gayrimenkul ödüllerinden biri olan Avrupa Gayrimenkul Ödülleri (EPA), gayrimenkul endüstrisini prestij ve mükemmeliyetle buluşturmak ve bu alanda uluslararası standardın oluşmasına öncülük etmek amacıyla 1995 yılından bu yana düzenleniyor. Avrupa’daki ticari ve konut alanında yapılan projelere verilen ödüller, çeşitli kategorilerde en fazla puan alan projelere Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’ne (International Property Awards) katılma şansı da sunuyor.

avrupadan-sancaktepe-belediyesine-odul-yagmuru-1

Belediye Başkanı İsmail Erdem’in öncülüğünde inşa edilen Sancaktepe Belediyesi Yeni Hizmet Binası, Necmettin Erbakan Külliyesi ve Şehit Furkan Doğan Gençlik Merkezi, gayrimenkul ve yapı tasarımı alanında bugünün ve geleceğin en iyi yapılarını belirleyen Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde ikişer dalda ödüle layık görüldü…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepe’de gürültüye son

Maltepe’de gürültüye son

Maltepe Belediyesi, ilçede eğlence mekânlarından kaynaklı gürültüye son verilmesi için düğmeye bastı. Bu kapsamda ilçedeki eğlence mekânlarının işletmecileriyle ...