Ataşehir’in 8 Mart etkinlikleri mutfak atölyesine dönüşecek

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü Ataşehirli kadınlar müzik ve tiyatroyla kutlayacak. Etkinliklerden elde edilecek gelirle Çorum Kargı’da emekçi kadınların kuracağı mutfak atölyesine destek olunacak. Ataşehir Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda Ataşehirli kadınlar için Emekçi Kadınlar Günü’nde etkinlikler hazırladı.

ETKİNLİK PROGRAMI ŞU ŞEKİLDE:

8 Mart Perşembe günü Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde (MSKM) saat 14:00’da başlayacak Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kokteylle açılacak. Açılış konuşmalarının ardından Ataşehir Popüler Müzik Korosu kısa bir müzik dinletisi yapacak. Yota Doğaçlama Tiyatro Ekibinin seyircilerin katılımıyla gerçekleşecek gösterisi 14.30’da başlayacak. Kadınlar için bestelediği şarkıyla “Altın Palmiye” ödülü alan Poyraz’ın vereceği konser ise 15.00’da başlayacak.

8 Mart

GELİR ÇORUM’LU EMEKÇİ KADINLARA GİDECEK

Ücretli olacak etkinlik biletleri, Atlas Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından satılacak. Biletlerden elde edilecek gelirin tamamı, Çorum Kargı ilçesinde emekçi kadınların kuracağı ve satış yapabilecekleri bir mutfak atölyesinin kurulması için bağışlanacak.

Hakkında Pınar Baltacı

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yeni evlenenlere gelinlikler Ataşehir Belediyesi’nden

Ataşehir Belediyesi’nin maddi imkansızlıklar dolayısıyla gelinlik alamayan gelin adaylarının hayallerini gerçeğe çevirdiği “Hayalim Gelinlik” projesi devam ediyor. Sosyal ...