Kalbur

Ataşehir Kalbur’da lezzet yolculuğu devam ediyor

“Lezzet hiçbir zaman tesadüf değildir” sloganı ile Anadolu Yakası’nın önde gelen lezzet noktaları arasında yerini alan Kalbur Et, Şerifali bölgesindeki mekanında konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Et ve kebap çeşitleri yanında özel müşterileri için Kars kazı servisi de yapan mekan, bu özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Kalbur

EREN KARABULUT’UN KALBUR RANDEVUSU…

Madencilik sektörünün genç girişimcilerinden Eren Karabulut, ailesi ve dostlarıyla birlikte Kalbur’un konukları arasındaydı. Her ay en az bir defa mekana konuk olan Karabulut; “Burada kendimizi çok rahat hissediyoruz. Lezzetleri de alıştığımız lezzetler” şeklinde konuştu.

KARS KAZI İÇİN EN DOĞRU ADRES…

Eren Karabulut’un bu buluşmasında hazırlattığı Kars kazı, masanın diğer konukları tarafından “muhteşem” olarak yorumlandı. Kalbur Et’in sahibi Metin Akdemir’in Kars-Ardahan yöresinden olması nedeniyle, İstanbul’da Kars kazının en iyi servis edildiği mekanlar arasında Kalbur’un yer aldığını hatırlatmakta fayda var.

OSMAN BABİROĞLU KONUKLARINI AĞIRLADI…

Seçkin Metal Yönetim Kurulu Başkanı Osman Babiroğlu, demir çelik sektöründe birlikte çalıştığı Ogün Çokşeker, Zahit Kırkan, Sezgin Tekeli, Erdem Erdoğan’dan oluşan arkadaşlarını, aileleriyle birlikte Kalbur’da ağırladı. Buluşmaya, Osman Babiroğlu’nun ailesi de katıldı.

ÇEKMEKÖY SOSYETESİ KALBUR’DA…

Yakın çevrelerinde “Çekmeköy Sosyetesi” olarak anılan grup, ocak ayı buluşması için Kalbur‘u tercih etti. Eşlerini çocuklara bakmakla görevlendiren bayanlar, aynı zamanda arkadaşlıklarının 15. yılını da kutladı. Zuhal Karal, Şule Uygun, Neslihan Özel, Pelin Özcan, Nesrin Kaya, Figen Uğur Suken, Ayşegül Ergenç, Demet Ergenç ve Ayşen Yetiş…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ataşehir Uluslararası Yaz Okulu Festivali

Ataşehir Uluslararası Yaz Okulu Festivali renkli görüntülere sahne oldu

Ataşehir Belediyesi ve Yeditepe Üniversitesi işbirliğiyle gerçekleştirilen Ataşehir Uluslararası Yaz Okulu Festivali rengârenk görüntülere sahne oldu. Yaz Okulu’nda; ...