Ajans Press 60. yılında yeni yerinde…

Medya takibinde 60. yılı geride bırakan Ajans Press, Profilo AVM’de 2.800 metrekarelik yeni açık ofisine taşındı.

Ajans Press Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Özkan, yeni ofis açılışında 1953’ten bu yana çok yol kat ettiklerini belirtti ve “Sirkeci’de küçük bir ofiste başlayan serüvenin 180 kat büyümesi sonucu bu noktaya geldik” diyerek katılımcılara seslendi.

DEV FİRMALARA MEDYA TAKİP HİZMETİ…  

Bünyesindeki PRNet, Ajans Press Teknoloji ve ITS Medya gibi diğer şirketler ile birlikte Ajans Press Group olarak yeni adreslerinde hizmet vermeye devam edeceklerini belirten Özkan, temsilcilikler ile birlikte 350’ye yakın istihdam imkanı verdikleri ve Türkiye ekonomisine yön veren dev şirketlere medya takip hizmeti ile istihbarat sağladıkları için gurur duyduklarını ifade etti.

ENİS FOSFOROĞLU’NUN AJANS PRESS ANISI…

Açılışa katılan ünlü tiyatrocu ve Kadıköy Life Dergisi Köşeyazarı Enis Fosforoğlu, ünlü olduğunu ilk olarak 1983’te Ajans Press’ten gelen çalışanlardan öğrendiğini belirterek, anısını katılımcılarla paylaştı.

Açılışa; Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Kahyaoğlu, İletişim Danışmanı Ender Merter, sanat ve magazin camiasının tanınmış isimleri Emrah ve Bülent Serttaş ile iş dünyasının önde gelen isimleri, Ajans Press’in 81 ilden gelen temsilcileri katılı.

Ajans Press Group’un yeni adresi; Profilo AVM F kapısı, 4. Kat Mecidiyeköy – İstanbul olarak paylaşıldı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Mimarca

Hayalden gerçeğe dönüşen mekan: Mimarca Pastry & Bakery

Onların bir hayali vardı; bu hayali gerçekleştirmek için yıllanmış mesleklerini bıraktılar, yeniden eğitim alıp yola çıktılar. Kozyatağı’nda geçtiğimiz ...