Adalar’ın yeni kaymakamı görevine başladı

Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği’nden İstanbul Adalar Kaymakamlığı’na atanan Mustafa Ayhan, yeni görevine başladı. Bugüne kadar birçok yerde kaymakam ve vali yardımcısı olarak çalışan Ayhan, Mardin göreviyle ilgili olarak şunları ifade etti: “Mardin’e özel bir görev yürütmek amacıyla gitmiştik. Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet kalitesinin artırılması yönünde çalışmalar yaptık. Halen de yapılıyor. Batıdaki hizmet standardının yakalanması için gece gündüz demeden çalıştık ve belli bir mesafe aldık.”

1990 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Mustafa Ayhan, 2014 yılında ise ikinci üniversitesi olan Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden diplomasını aldı. Ayhan, hâlihazırda Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi alanında doktora çalışması yürütüyor.

Adalar Kaymakamı Mustafa Ayhan

İstanbul Adalar Kaymakamlığı’na atanan Mustafa Ayhan…

Hakkında Pınar Baltacı

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yeni evlenenlere gelinlikler Ataşehir Belediyesi’nden

Ataşehir Belediyesi’nin maddi imkansızlıklar dolayısıyla gelinlik alamayan gelin adaylarının hayallerini gerçeğe çevirdiği “Hayalim Gelinlik” projesi devam ediyor. Sosyal ...