3D Modelleme Kursu

3D Modelleme Kursu yoğun ilgi görüyor

Pendik Belediyesi Meslek Akademisi’nde ücretsiz olarak verilmeye başlanan 3D Modelleme Kursu gençler tarafından yoğun ilgi gördü. Endüstriyel tasarımda son teknolojiyi öğreten kurs, yoğun talep üzerine düzenlenmeye devam edecek. 

EĞİTİMLER MARMARA ÜNİVERSİTESİ’NDEN…

“Tasarımdan üretime 3 D Modelleme Kursu”, Marmara Üniversitesi Ürün Geliştirme Merkezi Projesi (MÜRGEMER) kapsamında Pendik Belediyesiyle işbirliği yapılarak hayata geçirildi.  İstanbul Kallkınma Ajansı tarafından desteklenen projede Teknopark İstanbul da proje ortaklarından biri.  Toplam 10 gün süren eğitimde kursiyerler bilgisayar ortamında 3 boyutlu ürün tasarlamayı ve 3 boyutlu yazıcıdan üretmeyi öğrendiler.

3D Modelleme Kursu
YENİ KAYIT ALINACAK…

Özellikle üniversiteden yeni mezun gençlerin yoğun ilgi gösterdiği kurs, gelen talepler üzerine Pendik Belediyesi Meslek Akademesi’nde düzenlenmeye devam edecek.  Yeni kursların duyuru ve kayıtları da yine pendik.bel.tr üzerinden yapılacak.

HEDEF ÜRÜN GELİŞTİRME…

MÜRGEMER Poje Yöneticisi Dr. Selim Hortamacıoğlu, endüsrtiyel ürün geliştirme konusunda 3D eğitimini ilk kez bir belediyeyle birlikte düzenlediklerini belirterek, “Özel kurslarda bir hayli pahalı olan bu eğitimi Pendik Belediyesi ve diğer ortaklarımızla işbirliği içinde ücretsiz olarak vermeye devam edeceğiz.  Artık günümüzde endüstriyel ürünler tamamen teknolojiyle tasarlanıyor. Amacımız bu konuda ürün geliştirme kültürünü artırmak.” dedi. Hortamacıoğlu, kursu tamamlayan öğrencilere tasarımlarını üretme ve teknik konularda merkez olarak destek vermeye devam edeceklerini de söyledi. 

3D Modelleme Kursu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Darıca Hayvanat Bahçesi

Ümraniyeli çocuklar Darıca Hayvanat Bahçesi’ndeydi

Bilge Çocuk Yaz Okulu öğrencileri Darıca Hayvanat Bahçesi’ni gezerek hayvanları yakından görmenin mutluluğunu yaşadı.  Okullar; sadece eğitim için ...