“Tarım ve İnsan” fotoğraf şöleni başlıyor…

AFIS_2012431144[2]Fotoğraf severlerin büyük ilgi gösterdiği “Tarım ve İnsan” konulu Ulusal Fotoğraf Yarışması’na başvurular başladı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın geleneksel hale getirdiği ve Deniz Bank’ın katkılarıyla gerçekleştirilen yarışmanın bu yıl 4.’sü düzenlenecek.

Yarışmaya 7’den 70’e herkes başvurabilecek. Büyük ilgi gören yarışmaya; Genel, Çiftçi-Üretici, Öğrenci, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Deniz Bank personeli olmak üzere beş ayrı kategoride başvurular kabul edilecek.

Son tarih 13 Temmuz…

Yarışmaya katılmak isteyenler, 13 Temmuz 2012 tarihine kadar başvuruda bulunabilecekler. 24-27 Temmuz tarihleri arasında ise sonuçlar kamuoyuna açıklanacak.

Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın ödül töreni Ekim ayı içinde gerçekleştirilecek. Yarışmada dereceye girenlere toplamda 15 bin lira ödül verilecek. Genel kategori birincisi 4 bin lira, ikincisi 3 bin lira, üçüncüsü ise 2 bin liralık ödülün sahibi olacak.

Çiftçi-Üretici, Öğrenci, Bakanlık Personeli kategorilerinde ödüle layık görülen fotoğraf sahipleri, 2’şer bin liralık ödülü almaya hak kazanacaklar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kuzey Ormanları Savunması’ndan 3. köprü eylemi…

Kuzey Ormanları Savunması üyesi bir grup, Sarıyer Uskumruköy’de 3. köprünün bağlantı yollarının geçtiği şantiye önünde köprü inşaatını protesto ...