‘Safiye Ayla’ Organik Pazar’da!..

Safiye Ayla

Maltepe Organik Pazarı farklı bir uygulamaya imza atarak, sadece ekolojik ürünleri değil, aynı zamanda sanatı da ziyaretçilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz ay Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin tarafından açılışı yapılan Organik Pazar’da, canlı müzik performansıyla ziyaretçilerin pazar keyfine bir yenisi daha ekleniyor. Pazar günleri 08.00-19.00 saatleri arasında hizmet veren Organik Pazar’da keçi sütü ve peynir çeşitleri ile ürün çeşitliliği zenginleştirilirken, ‘ruhun gıdası’ da halkın beğenisine sunuluyor.

Heavy Metal’den Safiye Ayla’ya…

Heavy Metal’den Safiye Ayla şarkılarına geniş yelpazesiyle müzisyen Murat Taner ve ekibi, her Pazar saat 15.00’den itibaren Maltepe Organik Pazar’a konuk olacak. Renkli ekip; Blues, elektrikli gitarla free&cool doğaçlama Caz, Klasik Türk Müziği ve güncel müzikleri yorumlayarak, yaratıcılıklarına bağlı olarak ziyaretçilere müzik ziyafeti çekecekler.

Safiye Ayla (2)

Safiye Ayla (3)

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepeliler güne sabah sporu ile başlıyor

Maltepeliler güne sabah sporu ile başlıyor

Maltepeliler sabah sporu için parklarda buluşuyor ve “sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” diyerek, ilçe belediyesinin “Güne Sporla Başla” ...